Renginiai

Koncertas „Smiltys. Sminga. Smilgom”

31 spalio 2021 18:00

Ketvirtoji Klaipėdos miesto savivaldybės finansuojamo projekto „Smiltys. Sminga. Smilgom” dalis, kurios metu Klaipėdos kultūros fabriko erdvėje įvyks gyvos improvizacijos koncertas. Šio pasirodymo metu kūrėjai aprėps visas tris prieš tai buvusių dalių koncepcijas ir iš įsimintiniausių momentų garsais nutapys Klaipėdos krašto folkloro, urbanistikos ir žmogiškojo faktoriaus sintezę. O kokia ji, išgirsite spalio 31d. 18:00 Klaipėdos kultūros fabrike.

Meninė kolaboracija “Smiltys. Sminga. Smilgom” – tai Klaipėdos miesto savivaldybės finansuojamas ir VšĮ „Motyvas” organizuojmas projektas, kurio metu trys šio krašto kūrėjai per gyvos improvizacijos pasirodymus sieks atspindėti Klaipėdos miesto identitetą, užtikrinti meno tarpdiscipliniškumo sąsajas bei etninio ir šiuolaikinio meno raiškos būdų sintezę.

Projekto metu įvyks keturi gyvos improvizacijos koncertai ir kiekvienas iš jų pasižymės tam tikru diskursu bei aktualumu Klaipėdos miestui.
Visi trys kūrėjai pasižymi aktyvia kūrybine, projektine ir leidybine veikla, yra stipriai susiję su Klaipėdos krašto etnine sfera bei įtraukia ir puoselėja ją šiuolaikinės muzikos kūryboje. Tai trys profesionaliosios muzikos kūrėjai, atlikėjai ir multiinstrumentalistai: Irena Upė, Kristijonas Lučinskas ir Donatas Bielkauskas.

Projekto įvaizdis sukurtas pačių kūrėjų.

Koncertas „Smiltys. Sminga. Smilgom”