Renginiai

Koncertas šeimai – geriausios „Tėčių lopšinės”

26 sausio 2020 12:00

Į pirmą po pertraukos vyksiantį koncertą užsiregistravo jau pilna salė, o norinčių sudalyvauti koncerte vis dar turime. Tuo nuoširdžiai džiaugiamės, nes mums gera kurti, dainuoti Jums ir su Jumis! Jau šiandien skelbiame dar vieną datą „Tėčių lopšinės” koncertui ir pristatome naujus dainuojančius tėčius: Simas Buziliauskas ir Gytis Šimelionis. Registruokitės, nes vietų skaičius į koncertą yra ribotas. 😉

Tai išskirtinės nuotaikos renginys, kuriame skamba tėčių atliekamos vaikiškos dainos, kuriose apdainuojami visi įmanomi vaikų migdymo būdai, kuriuos išmano tik tėčiai.

Jau aštunti metai iš tėčių lūpų nenustoja skambėti vaikiškos dainos sudėtos į koncertinę, muzikinę, šeimyninę programą „Tėčių lopšinės“. Lopšinės, kurias atlieka, auginantys arba jau užauginę savo vaikus, tėčiai. Koncertinėje programoje skamba šilčiausios dainuojančių tėčių repertuaro vaikiškos dainos: lengvos kaip snaigė, švelnios kaip pūkas, šiltos kaip senelės megztos pirštinaitės, linksmos kaip bundantis upelis. Koncerto aplinka visada išlieka artima namų aplinkai. Klausytis koncerto galima ir sėdint kėdėje, ir ant grindų. Pasirodymo metu galima paropoti, pašokti, o pavargus padėti galvelę ant mamos ar tėčio pečių ir snustelti. Koncertai kiek neįprasti savo forma, bet labai jaukūs ir saviti, nes koncerto dalyviais gali pabūti kiekvienas. Ant mamos ar tėčio rankų sūpuojasi mažyliai į taktą, vyresni pamiklina rankeles ir kojeles. Su mūsų parūpintais instrumentais vyresnėliai įsijungia į muzikuojančių gretas, dažnai, nors ir trumpam, suburia muzikuojančių mažylių orkestrą, kuriam diriguoja tėčiai: Linas Švirinas bei Jonas Baltokas. Koncertuose Jūsų laukia netikėtų malonių susitikimų bei netikėtų pažinčių, nes į koncertą susirenka ir vaikų, ir tėvų bendraamžiai.

Kurkime gražaus bendravimo tradicijas kartu ir su muzika.

Bilieto kaina 5 EUR (viena vieta). http://e.smartyevent.com/pvdigc
Informacija telefonu: 863088919
studija@grock.lt

*Dalyvaudami renginyje automatiškai sutinkate, jog jūsų ar jūsų nepilnamečių vaikų atvaizdas būtų naudojamas renginio reprezentacinėse nuotraukose ir filmuotoje medžiagoje.

Koncertas šeimai – geriausios „Tėčių lopšinės”