Renginiai

ATŠAUKTAS! Koncertas ”Meilė esi Tu”

27 kovo 2020 19:00

Renginys nukeliamas dėl COVID-19 plitimo. Informaciją patikslinsime artimiausiu metu.
Išskirtinio balso savininkė, džiazo ir improvizacinio dainavimo meistrė Andrė AMIYA Pabarčiūtė pristato patyriminį koncertą „Meilė esi Tu“! Sielą kalbinanti muzika, gurmaniška jausmų oazė, autentiškos gyvos emocijos, klausimai ir atsakymai apie Meilę, santykius ir Tave!

Atlikėja, dainininkė Andrė AMIYA dalinsis ne tik romantiška muzika,  esybę budinančia poezija, bet ir  išmintingomis įžvalgomis apie žmogui bene svarbiausią klausimą: kaip mylėti ir būti mylimam? 

Kartu su žinomais Lietuvos muzikos virtuozais – smuikininke Agne Doveikaite ir pianistu Vyčiu Smolskumi – ji sukurs muzikinę kelionę į Tavo paties švelniausias širdies kerteles.

Sušildyk save geros energijos, šviesių gyvenimo istorijų ir gražiausios muzikos malonumu jau kovo 6 d. Kaune! Šis romantiškas vakaras skirtas Tau ir Tavo mylimiesiems. Jis vyks Klaipėdos kultūros fabrike, Klaipėdoje.

Tavęs laukia ne tik koncertas bet ir ypatinga DOVANA – išsyk po koncerto Andrė AMIYA pakvies visus klausytojus į gyvą pokalbį. Šio susitikimo metu galėsi gyvai užduoti  klausimus apie Meilę ir Santykius bei iš karto gauti  širdį gydančius atsakymus bei praktinius patarimus.

Tai bus nuostabi malonumų pilna patirtis, gražus romantiškas vakaras ir gyvas nuoširdus bendravimas – padovanok šį laiką sau ir savo artimiesiems!

INFORMACIJA IR BILIETAI

DATA: kovo 27 d. (penktadienis)

PRADŽIA: 19 val. (durys atidaromos 18:30)

TRUKMĖ: 2,5 val. (1 pertrauka)

VIETA: Klaipėdos kultūros fabrikas, Bangų g. 5A, Klaipėda

BILIETAI: https://bit.ly/31IkP8D

DAUGIAU APIE ANDRĘ AMIYA:

Andrę AMIYA Pabarčiūtę žinome ne tik kaip džiazo dainininkę, kompozitorę, šiuolaikinės akademinės, meditacinės muzikos, teatro ir šokio performansų kūrėją. Jos veikla aprėpia daug daugiau. Ji nuolat bendradarbiauja ne tik su žymiais pasaulyje menininkais, bet ir dvasiniais mokytojais, lektoriais, mokslininkais. Ji yra jau daugiau nei 12 metų sėkmingai veikiančio asmeninio augimo mokymų centro „SoulACTION“ bendraįkūrėja, mokymų programų moterims ir poroms autorė. Andrės AMIYA parašytos abi knygos tapo bestseleriais. Jos mokymai, knygos, muzikiniai meno projektai įkvėpė ir padėjo transformuotis tūkstančiams žmonių asmeninio augimo ir savirealizacijos kelyje.

DAUGIAU APIE AGNĘ DOVEIKAITĘ IR VYTĮ SMOLSKĄ

Agnė Doveikaitė – profesionali smuikininkė, tarptautinių ir respublikinių konkursų laureatė, koncertavusi solo su Grammy apdovanojimą pelniusiu orkestru „Kremerata Baltica“ bei atstovavusi Lietuvą Europos Sąjungos jaunimo orkestre bei tarptautiniame projekte „OEK“ Japonijoje. Smuikininkė griežia klasikiniu ir elektriniu smuikais, nuolat koncertuoja su kitais garsiais Lietuvos muzikantais bei didžėjais. Už tarptautinius nuopelnus Agnei suteikta LR prezidento Valdo Adamkaus padėka, o už meninius labdaros projektus – Pranciškonų ordino gėrio ambasadorės vardas.

Vytis Smolskas – klavišininkas, džiazo ir improvizacinės muzikos meistras. „Vilnius Jazz Young Power“ jam įteiktas geriausio instrumentininko prizas. Nepriekaištingai, išpuoselėta technika grojantis pianistas taip pat daugelį metų profesionaliai tyrinėja ir elektroninę klavišinę muziką.

Pasiklausykite nuostabių Andrės AMIYA atliekamų muzikos kurinių:

Fields of Gold (Sting – Eva Cassidy version) – https://youtu.be/nqkjg8fNV5U

Die in Love – https://youtu.be/-0l-VxdALLg
 

Štai ką apie šio nuostabaus projekto kūrybinį procesą dalinasi Agnė Doveikaitė:

„Kartu su Andre AMIYA jau ne pirmą kartą dirbame bendruose muzikiniuose projektuose. Matyt mūsų požiūris ir vertybės sutampa, kad yra labai lengva ir gera kartu muzikuoti. Nereikia per daug diskutuoti ką, kaip atlikti, viskas tarsi gaunasi savaime. Todėl abi labai mėgaujamės šiuo kūrybiniu procesu. O rezultatą turbūt geriausiai įvertins klausytojai ???? Man šis projektas išties ypatingas tuo, kad jame ne tik profesionaliai atlikta muzika, bet ir galima sakyti „įgrota“ tam tikra muzikinė aura, nuotaika, kuri atsiskleidžia vis kitaip sulig kiekvienu kūriniu. Nors natų, akordų, skambesių nemažai, tačiau labai džiaugiuosi, kad pavyko pasiekti tokį rezultatą, kada intuityviai girdimi ne tik garsai, bet ir už jų slypinti tyla. Tas ir sukuria išties magišką atmosferą.“

Klausytojų atsiliepimai apie Andrės AMIYA kūrybą ir jos fantastiškus širdį paliečiančius projektus:

„Nuostabus koncertas. Ieškojau ramybės, ryšio su savimi ir aplinkiniais, tikrumo. Šiame renginyje visą tai patyriau. Pasinėrimas į save leido rasti atsakymus, kaip grįžti į gyvenimą ir jame įnešti daugiau šviesos, lengvumo, atvirumo, širdies gilumo. Ši kelionė pažadino mano vidų. Taip dažnai dienos pralekia pro šalį. Ir vos tik įdedu savo širdies, viskas prisipildo šiluma, prasme, džiaugsmingumu. Nuoširdus ačiū Andrei ir jos komandai už šį stebuklą, kurį sukūrė šiame koncerte ir kuriuo pasidalino su visais.“ /Eglė/

„Nesu dažnas koncertų lankytojas, bet žinojau, kad šis bus neįprastas. Patiko rami, elegantiška, jauki aplinka ir malonus laukimo jauduliukas, lyg pats turėčiau koncertuoti ???? Atlikėjoms išėjus ant scenos, pajaučiau, kad manęs laukia šiltas ir jaukus muzikos vakaras, kuriame mėgausiuos buvimu. Nuoširdi įžanga, fortepijono ir smuiko skambėjimas nejučia įtraukė į kelionę kartu po netikėtas klasikinės muzikos erdves, patiriant įvairias emocijas ir išgyvenimus, o viso koncerto metu jautėsi jaukus meilės fonas. Man labai patiko šis koncertas ir vakaras!“ /Romandas/

„Muzika iš Tylos“– tai muzikinis stebuklas.  Čia susijungia, persipina, susilieja repertuaro kūrinių genialumas, begalinis atlikėjų meistriškumas ir iki pačių širdies gelmių sukrečiantis patyrimas – ši muzika tikrai gimsta iš Tylos. Dabar. Tau būnant salėje. Dalyvaujant. Stebint. Iš Tylos gimsta, suskamba muzika. Pilna visa persmelkiančios Kūrybos, buvimo lengvumo ir Meilės… Man šis unikalus susitikimas su muzika absoliučiai pakeitė požiūrį į garsus, instrumentus, atlikėjus ir, net gi, į pačią muziką. Kiek be galo daug galima perduoti, kokią išmintį ir begalinę Meilės erdvę galima perduoti per muziką. Buvau nustėrusi. Ir, kažkuria prasme, liksiu nustėrusi visada. Na, tai ką gi galima išsinešti iš šio koncerto? Prisilietimą prie genialios kūrybos, prie Meilės ir net prie pačios visko, ir mūsų, pradžios. Prie Tylos. Linkiu pasinerti į koncertą visą širdimi ir mėgautis mėgautis mėgautis atsiveriančia begalybe. ❤️“ /Marija/
 

Laukiame koncerte!

Renginį pristato „AMIYA Inspiration“ kartu su „SoulACTION“ mokymų centru

ATŠAUKTAS! Koncertas ”Meilė esi Tu”