Renginiai

Klaipėdos miesto vizualinio identiteto pristatymas

10 gegužės 2022 11:00

Kviečiame visus, neabejingus Klaipėdos miesto įvaizdžiui, į susitikimą Kultūros fabriko kino salėje, kurio metu VšĮ „Klaipėda ID“ ir Klaipėdos savivaldybės administracija kartu su dizaino agentūra „Critical“pristatys naująjį Klaipėdos miesto vizualinį identitetą! Proga ne tik pirmiems pamatyti naująjį miesto logotipą, bet ir išgirsti kūrėjų pasakojimus bei užduoti dominančius klausimus.

11.00 Pristatymas
12.00-12.30 Klausimų-atsakymų sesija

Pasiruošimas projektui vyko daugiau nei metus, o kūrybos procesas prasidėjo 2021 metų rudenį. Keliais įtraukimo etapais procese dalyvavo skirtingos bendruomenės. Teigiama, kad kokybinėje apklausoje lietuvių, anglų ir rusų kalbomis sudalyvavo beveik 1 iš 100 klaipėdiečių! Taip pat buvo rengiamos kūrybinės dirbtuvės su kultūros, švietimo ir sporto, verslo ir turizmo sektorių bei miesto bendruomenių atstovais.

Kūrybiniame etape projekto organizatorius konsultavo Lietuvos marketingo asociacijos profesionalai, dizaino ir prekių ženklų ekspertai, į procesą buvo įsitrauktos ir su miesto renginiais bei rinkodara dirbančios organizacijos. Įtraukimo sesijas organizavo agentūra „Xwhy“, už kūrybinę dalį buvo atsakinga dizaino agentūra „Critical“. 

Klaipėdos miesto vizualinio identiteto pristatymas