Renginiai

Klaipėdos jaunimo teatro dešimtmečio pokštas „Kūrybinis vakaras“

10 rugsėjo 2022 19:00

Prieš dešimtmetį į Klaipėdą iš visos Lietuvos susirinko būrys jaunų, talentingų, be galo užsidegusių ir nieko nebijojusių būsimų aktorių. Pirmuosius savo vaidybos studijų metus jie užbaigė ne šiaip sukurdami spektaklį, o įkurdami teatrą – Klaipėdos jaunimo teatrą. Oficialus, iškilmingas ir labai subrendęs KJT gimtadienis, o tiksliau – jubiliejus, bus atšvęstas 2022 m. rugsėjo 10-ąją.

Dešimtąjį gimtadienį Klaipėdos jaunimo teatro aktoriai švęs scenoje, kviesdami žiūrovus, kolegas, konkurentus ir gimines į savo „Kūrybinį vakarą“. Ironiškai jautriame, kukliai pompastiškame ir jaunatviškai subrendusiame vakare skambės aktorių eilės, dainos, išpažintys, scenos iš spektaklių ir scenos iš gyvenimo. Skambės dešimtmečio džiaugsmai ir vargai. Skambės penkiolikos Klaipėdos jaunimo teatro aktorių balsai ir vardai.

KJT „Kūrybinis vakaras“ – tai aktorių prisilietimas prie chrestomatinio kūrybinių vakarų žanro, tai – pasirodymas, išduodantis dalį teatro dešimtmečio paslapčių, ir, galiausiai, tai – pokštas, leidžiantis švęsti šią apvalią, džiugią ir, pripažinkime, solidžią sukaktį kartu.

P. S. dovanų nenešti.

Rugsėjo 10 d. 19 val.
Klaipėdos kultūros fabrikas

???? Renginys nemokamas su kodu NEMOKAMAI: https://rb.gy/yqd0eq

Klaipėdos jaunimo teatro dešimtmečio pokštas „Kūrybinis vakaras“