Renginiai

Klaipėdos jaunimo teatras: Voro vestuvės ATŠAUKTA

04 vasario 2018 12:00

Pagal Justino Marcinkevičiaus poemą vaikams „Voro vestuvės“

Režisierius: Valentinas Masalskis

Scenografė ir kostiumų dailininkė: Renata Valčik

Muzika: Klaipėdos jaunimo teatras, teatro kompozitorė Nijolė Sinkevičiūtė

Vaidina: Laima Akstinaitė, Justina Burakaitė, Karolina Kontenytė, Vaiva Kvedaravičiūtė, Rugilė Latvėnaitė, Simonas Lunevičius, Evelina Šimelionė,  Ieva Pakštytė, Donatas Stakėnas, Gytis Šimelionis, Donatas Želvys, Marija Žemaitytė.

Pagal Justino Marcinkevičiau poemą vaikams  „Voro vestuvės“ Klaipėdos jaunimo teatro sukurtas muzikinis spektaklis vaikams yra  šmaikšti ir pamokanti istorija bei muzikali alegorija, išryškinanti mūsų pačių ydas.

Žiūrovai spektaklio metu susipažins su įspūdingu ir grėsmingu voru Tabalai, su jo pakalikais vabalais ir su saulę nuo voro ginančiais paukšteliais. Ir ne tik susipažins – visa publika, tiek vaikai, tiek jų tėveliai galės ir patys dalyvauti grumtynėse ir kovoje dėl saulės.

Spektaklis „Voro vestuvės“ išsiskiria netikėtais scenografijos sprendimais.  Aktoriai kostiumus ir rekvizitą kuria iš paprastų, bet tarsi iš naujo atrastų daiktų, pavyzdžiui, darbinės pirštinės tampa paukščių plunksnomis. Toks kūrėjų pasirinkimas neatsitiktinis. Klaipėdos jaunimo teatri aktoriai siekia, kad vaikai teatre ne tik puikiai praleistų laiką, bet ir lavintų savo vaizduotę, fantaziją ir atsleistų savo neribotas kūrybos galimybes.

Klaipėdos jaunimo teatras: Voro vestuvės ATŠAUKTA