Renginiai

Klaipėdos jaunimo teatras: spektaklis vaikams „Vieno kiemo istorija”

20 spalio 2024 12:00

Bilietas būtinas ir vaikams, ir tėveliams 😊
Klaipėdos jaunimo teatro spektaklyje visai šeimai „Vieno kiemo istorija“ susipažinsite su paslaptingais, išradingais ir, be abejo, juokingais personažais – Kiemūnais. Pirmą kartą apie juos girdite? Žinoma! Juk Kiemūnų rasė slapta, o už teatro sienų vykstančiame gyvenime jų negalime nei pamatyti, nei pajusti, nei išgirsti. Tad kas tie Kiemūnai?
Kiemo enciklopedijoje rašoma:
Kiemūnai (liet. kiemo gyvūnai) – tai nematomi vaikų žaidimų aikštelių gyventojai, kurių tikslas vienas – suteikti kieme žaidžiančiam vaikui geriausius įspūdžius ir smagiausias patirtis. Kiemūnai paplitę visame pasaulyje, dažniausiai randami įvairaus tipo ir dydžio kiemuose, jei šalia yra gyvenančių vaikų.
Jums vis dar atrodo, kad nesate su Kiemūnais susidūręs? Tada bent trumpam prisiminkite, kas vyksta kieme: vaikai išsisupa greičiau, nei leidžia jų baimė, saugiai nukrenta iš aukščiau nei leidžia logika ir nusibodus vienam žaidimui tuoj pat sugalvoja kitą. Už šias kiemo malones turėtume dėkoti Kiemūnams! Tik nematomų kiemo saugotojų dėka vaikas žaidimų aikštelėje saugiai, drąsiai ir pakankamai purvinai išgyvena visus kiemo nuotykius ir išmoksta susipažinti su kitais kiemo lankytojais.
Spektaklis „Vieno kiemo istorija“ suteikia galimybę pirmą kartą savo akimis pamatyti paslaptingą ir žaismingą Kiemūnų pasaulį ir verčia susimąstyti: gal verta dažniau išeiti į lauką ir apsilankyti kieme?
Kūrybinė komanda, aktoriai – 𝐋𝐚𝐢𝐦𝐚 𝐀𝐤𝐬𝐭𝐢𝐧𝐚𝐢𝐭𝐞̇/𝐌𝐚𝐫𝐢𝐣𝐚 𝐙̌𝐞𝐦𝐚𝐢𝐭𝐲𝐭𝐞̇, 𝐑𝐮𝐠𝐢𝐥𝐞̇ 𝐋𝐚𝐭𝐯𝐞̇𝐧𝐚𝐢𝐭𝐞̇, 𝐈𝐞𝐯𝐚 𝐏𝐚𝐤𝐬̌𝐭𝐲𝐭𝐞̇, 𝐏𝐚𝐮𝐥𝐢𝐮𝐬 𝐏𝐢𝐧𝐢𝐠𝐢𝐬, 𝐃𝐨𝐧𝐚𝐭𝐚𝐬 𝐒𝐭𝐚𝐤𝐞̇𝐧𝐚𝐬, 𝐄𝐯𝐞𝐥𝐢𝐧𝐚 𝐒̌𝐢𝐦𝐞𝐥𝐢𝐨𝐧𝐞̇, 𝐃𝐨𝐧𝐚𝐭𝐚𝐬 𝐙̌𝐞𝐥𝐯𝐲𝐬.
Dramaturgė – Ieva Pakštytė
Kompozitorius – Lukas Feser
Šviesų dailininkas – Povilas Apulis
Scenografijos konsultantė Angelina Furmaniuk – Savickienė
Kostiumų dizainerė – Rūta Venskutė
Spektaklis rekomenduojamas žiūrovams nuo 7 metų.
Vėluojantys asmenys į spektaklį neįleidžiami.
https://kjt.lt/lt/vieno-kiemo-istorija-2021/

Klaipėdos jaunimo teatras: spektaklis vaikams „Vieno kiemo istorija”