Renginiai

Klaipėdos jaunimo teatras: Spektaklis vaikams „OPA! Operacija: perdirbtas aš!”

15 rugsėjo 2024 12:00

Edukacinis spektaklis vaikams nuo 5 metų arba šiukšlių odisėja.

Edukacinis spektaklis vaikams Ekologija tampa neatskiriama mūsų kasdienybės ir mąstymo dalimi, o KJT spektaklyje „OPA! (Operacija: perdirbtas aš!)” ekologinės idėjos žengia ir į teatro vaikams sceną.

Edukacinio spektaklio vaikams veiksmas sukasi aplink penkias niekam nebereikalingas šiukšles – Bateriją, Maišelį, Žurnalą, Stiklainį ir Citriną. Nors visos jos išmestos, kas šiukšlyne, kas prie upės, kas miške, tačiau šiukšlės jaučia, kad jų gyvenimas dar turi tęsinį. Naivios, tačiau ryžtingos šiukšlės spektaklyje „OPA! (Operacija:perdirbtas aš!)” leidžiasi ieškoti savo lemties – nežinia, ar joms pavyks rasti tai, ko kiekviena ieško, kokius išbandymus visoms teks patirti ir kas laukia jų kelio pabaigoje.

Klaipėdos jaunimo teatro aktoriai ne tik siekia supažindinti žiūrovus su žaismingais personažais, bet ir spektaklyje nagrinėja ekologijos ir rūšiavimo temas. Ar tikrai viskas, ką mes nerūpestingai išmetame, jau nebeturi jokios vertės? Ar išmetame ten, kur reikia? Ar žinome kokią įtaką paprasta šiukšlė turi aplinkai ir mums patiems?

Spektaklio kūrėjai kartu su žiūrovais bandys rasti atsakymus į šiuos ir kitus klausimus. Žaisminga spektaklio vaidybinė ir muzikinė forma – būdas tai padaryti, o nuotaikingi šiukšlių personažai – tai mūsų bendražygiai šioje operacijoje.

𝐊𝐮̄𝐫𝐞̇𝐣𝐚𝐢: 𝐕𝐚𝐢𝐯𝐚 𝐊𝐯𝐞𝐝𝐚𝐫𝐚𝐯𝐢𝐜̌𝐢𝐮̄𝐭𝐞̇, 𝐑𝐮𝐠𝐢𝐥𝐞̇ 𝐋𝐚𝐭𝐯𝐞̇𝐧𝐚𝐢𝐭𝐞̇, 𝐒𝐢𝐦𝐨𝐧𝐚𝐬 𝐋𝐮𝐧𝐞𝐯𝐢𝐜̌𝐢𝐮𝐬, 𝐈𝐞𝐯𝐚 𝐏𝐚𝐤𝐬̌𝐭𝐲𝐭𝐞̇, 𝐃𝐨𝐧𝐚𝐭𝐚𝐬 𝐒𝐭𝐚𝐤𝐞̇𝐧𝐚𝐬.
𝐒̌𝐯𝐢𝐞𝐬𝐮̨ 𝐝𝐚𝐢𝐥𝐢𝐧𝐢𝐧𝐤𝐚𝐬: 𝐄𝐝𝐯𝐚𝐫𝐝𝐚𝐬 𝐕𝐚𝐢𝐭𝐤𝐮𝐬
𝐆𝐚𝐫𝐬𝐨 𝐫𝐞𝐳̌𝐢𝐬𝐢𝐞𝐫𝐢𝐮𝐬: 𝐋𝐚𝐮𝐫𝐲𝐧𝐚𝐬 𝐌𝐢𝐥𝐢𝐧𝐢𝐬

Trukmė: 50 min.

Spektaklio rėmėjas: Vita Baltic International

Vėluojantys asmenys į spektaklį nebus įleidžiami!

Klaipėdos jaunimo teatras: Spektaklis vaikams „OPA! Operacija: perdirbtas aš!”