Renginiai

Klaipėdos jaunimo teatras: spektaklis vaikams „Nuogas karalius”

12 vasario 2019 10:00

Pagal Hanso Kristijano Anderseno pasaką „Nauji karaliaus rūbai“

Šis spektaklis vaikams – tai šiuolaikiška pasakos inscenizacija. „Nuogo Karaliaus“ scenos itin artimos ir atpažįstamos kiekvieno mūsų kasdienybėje. Spektaklis perkels žiūrovus į karalystę, kurioje gausu ryškių spalvų ir stilingų karalystės gyventojų, o susitikimas su jo didenybe įmanomas tik vaizdo skambučio pagalba. Nors Karalius turi rūbų daugiau nei visoje karalystėje yra gyventojų, tačiau niekas jo netenkina. Sunerimusi liaudis ir persigandę ministrai leidžiasi į nuostabiausių drabužių paiešką. Tik klausimas, kiek iš susirinkusiųjų salėje bus matančių naujuosius Karaliaus drabužius.

H.K.Anderseno pasaka „Nauji karaliaus rūbai“ kalba apie moralinę dilemą – sakyti ar meluoti? Šios autoriaus idėjos nepamiršta ir Klaipėdos jaunimo teatro kūrybinė komanda, pasirinkusi šiuolaikinius elementus praturtina spektaklio formą ir taip pasakojimą paverčia žaismingu ir patraukliu reginiu. Išvydus šią komiškai absurdišką istoriją norėsis išlikti savimi ir sakyti tai, kuo pats tiki ir ką matai.

Režisierius: Valentinas Masalskis

Scenografė: Paulė Bocullaitė

Muzika: Gytis Šimelionis

Vaizdo projekcijų autoriai: Paulė Bocullaitė, Artūras Lepiochinas, Tomas Jurginas

Šviesų dailininkas: Artūras Lepiochinas

Vaidina: Gytis Šimelionis, Paulius Pinigis, Donatas Želvys, Donatas Stakėnas (Gediminas Povilavičius), Artūras Lepiochinas (Kristupas Biržietis), Laima Akstinaitė, Rugilė Latvėnaitė

Trukmė: 35 min.

REGISTRACIJA Į SPEKTAKLĮ emokykla.lt

Klaipėdos jaunimo teatras: spektaklis vaikams „Nuogas karalius”