Renginiai

KJT Ryto teatras: „Knygų personažai atgyja”

27 kovo 2018 10:30

Ryto teatras – Knygų personažai atgyja

Edukacinė programa „Ryto teatras“ kartą per mėnesį suteikia galimybę darželių auklėtiniams ir moksleiviams pamatyti Klaipėdos jaunimo teatro spektaklius vaikams („Grybų karas“, „Voro vestuvės“, „Knygų personažai atgyja“, „OPA! (Operacija: perdirbtas aš!)” ir „Karalius nuogas“), o po spektaklio vyksta aktorių pokalbis su žiūrovais. Pokalbio tema priklauso nuo rodomo spektaklio. Šios edukacinės programos tikslas – palaikyti glaudų kūrėjų ir žiūrovų ryšį, padėti jauniesiems žiūrovams geriau suprasti spektaklių žinutes.

Kovo mėnesį kviečiame pamatyti spektaklį „Knygų personažai atgyja“

Režisierius: Neringa Krunglevičiūtė

Scenografas: Evelina Šimelionė

Vaidina: Laima Akstinaitė, Ieva Pakštytė, Rugilė Latvėnaitė, Paulius Pinigis, Gytis Šimelionis, Donatas Želvys.

„Knygų personažai atgyja“ – tai edukacinis Klaipėdos jaunimo teatro spektaklis vaikams ir jų tėveliams. Kūrybinės grupės idėja – sužadinti vaikų norą paimti į rankas knygą ir atrasti jos stebuklingą pasaulį.

Spektaklio kūrėjai literatūrą paverčia interaktyviu ir patraukliu žaidimu. Šeši personažai iš vaikų literatūros klasikos kūrinių, tokių kaip „Mažylis ir Karlsonas, kuris gyvena ant stogo“, „Pepė Ilgakojinė“, „Batuotas katinas“, atgyja tiesiog žiūrovų akivaizdoje ir kuria nuotaikingą bei įtraukiantį reginį. Aktoriai stebina muzikalumu, atliekamais akrobatiniais triukais ir netikėtomis išdaigomis, o subtili spektaklio scenografija kuria puikią atmosferą bei žadina vaizduotę.

 

Registracija ir daugiau informacijos apie „Ryto teatrą“ el. paštu: klaipedosjaunimoteatras@gmail.com

KJT Ryto teatras: „Knygų personažai atgyja”