Renginiai

KUFA KINO SKIEPAS

06 rugsėjo 2021 16:00

Norime kuo greičiau grąžinti kultūrai įprastą ir saugų gyvenimą: salėse nebeslėpti veidų po kaukėmis, netaikyti jokių ribojimų atstumams ir žiūrovų skaičiui.

Esame socialiai atsakingi, todėl mums rūpi mūsų žiūrovų ir organizatorių saugumas. Primename, kad nuo rugsėjo 13 d. į visas „Kultūros fabriko“ erdves ir renginius neturinčiųjų Galimybių paso(GP) – nepasiskiepijusiųjų, nepersirgusiųjų, nesitestavusiųjų – išvis negalėsime priimti.

Palaikydamas renginių organizatorius, kultūrininkus ir kitus meno atstovus „Kultūros fabrikas“ (KUFA) kartu su kino centru „ArleKinas” kviečia visus dar nespėjusius pasiskiepyti ar atostogavusius kino fanus, tai padaryti, rugsėjo 6 d. KUFA vidiniame kieme, Bangų g.5A, nuo 16 iki 20 val., veiks mobili vakcinavimo komanda. Esant blogam orui, skiepijimas vyks Kultūros fabriko konferencijų salėje A esančioje 1 aukšte. Čia bus skiepijama „Pfizer“ ir „Janssen“ vakcinomis, norint pasiskiepyti užtenka turėti asmens dokumentą. Pasinaudoti šia proga vakcinuotis kviečiami ir aplinkiniai gyventojai bei šalia įsikūrusių įstaigų darbuotojai.

„Kino skiepo“ akcijoje dalyvavę bus pakviesti į vieną iš dviejų tą dieną mūsų salėje rodomų kino filmų (esant vietų galimybei ir į abu seansus):
18 val. „Kino mįslės“, tai specialiai atrinkta naujausių trumpo metro lietuviškų filmų programa, kurią sudarys moterų režisierių kurti filmai;
20 val. „Geriausi mūsų metai“ (drama, 2020, Italija, N-16, subtitrai liet.)

Akcijoje gali dalyvauti tik dar neturintys galimybių paso žmonės. Registracija nereikalinga, turėti asmens dokumentą.

Mums TIKRAI svarbus kiekvienas žiūrovas!

KUFA KINO SKIEPAS