Renginiai

Kino klubas „8 1/2” filmas: Paolo Sorrentino „Meilės pasekmės“

01 gegužės 2019 18:00

Kino klube 8½ – jaudinantis Paolo Sorrentino filmas

Italų kinas – nuolat Kino klubo 8½ dėmesio centre. Italija – šalis, davusi ne vieną pasaulinį kiną praturtinusį vardą. Tarp jų – ir šiuolaikinis italų režisierius ir scenaristas Paolo Sorrentino. Jo filmai „Didis grožis“, „Jaunystė“ ir neseniai pasirodęs –„Silvio“ gavo svarbiausius kino apdovanojimus Oskaruose bei Kanų festivalyje ir jau tapo kino klasika. Šį trečiadienį kino mėgėjai pamatys vieną iš pirmųjų P. Sorrentino tarptautinį pripažinimą pelniusį filmą „Meilės pasekmės“ su puikiu aktorių duetu Toni Servillo, tapusiu jo visų filmų dalyviu, ir Olivia Magnani.

Meilės pasekmės / LE CONSEGUENZE DELL’AMORE (2004, Italija, 100 min, N-14)

Režisierius – Paolo Sorrentino
Scenarijaus autorius – Paolo Sorrentino
Aktoriai – Toni Servillo, Olivia Magnani, Adriano Giannini
Operatorius – Luca Bigazzi

Vienišas verslininkas jau 24 metus gyvena kažkurio Šveicarijos miesto viešbutyje. Jis rengiasi prabangiais kostiumais, vairuoja naujausio modelio BMW, rūko cigarus, stengiasi išlikti smulkmeniškas ir nuolatos kažkur neša pinigais pakrautą lagaminėlį. Niekas negali pasakyti, ką čia šis vyras veikia. Galbūt slepiasi nuo mafijos? Galbūt laukia ypatingo svečio? O gal mėgina, pabėgęs nuo kasdienybės, keisti gyvenimo būdą? Į šio daug ką mačiusio ir patyrusio pagyvenusio vyro, iš pažiūros, nuobodų gyvenimą netikėtai pasibeldžia… meilė. Meilė paprastai baro padavėjai.
Ką įmanoma padaryti dėl meilės? Atsakymo į šį sudėtingą klausimą mėgina ieškoti režisierius kartu su žiūrovais, kurie susiduria su nenuspėjamu siužetu ir mėgaujasi uždegančia muzika, puikiu talentingo operatoriaus Luca Bigazzi darbu ir nuostabia aktoriaus, veterano, Toni Sorvillo vaidyba.
Filmas buvo pristatytas 2004-ųjų metų Kanų festivalyje, o metų pabaigoje jau skaičiavo įvairių Italijoje teikiamų apdovanojimų nominacijas ir sulaukė didžiulio žiūrovų bei kritikų pripažinimo.

Gegužės 1d. 18 val. Kultūros fabriko kino salė. Seanso kaina kino klubo nariams 2 eur, kitiems – 4 eur.

Už filmą klubas dėkingas Italų institutui ir Klaipėdos savivaldybei už klubo veiklos rėmimą.

Kino klubas „8 1/2” filmas: Paolo Sorrentino „Meilės pasekmės“