Renginiai

Kino Klubas „8 1/2”: filmas „Lietinga diena Niujorke”

09 rugsėjo 2020 18:00

Naują sezoną kino klubas pasitinka su romantine komedija „Lietinga diena Niujorke“. Ji tikrai praskaidrins rudenines nuotaikas ir lietų. Filmo režisierius Woody Allen‘as jau ne kartą įrodė, kad sugeba tai padaryti tokiais įsimintinais savo filmais, kaip „Manhatanas“, „Hana ir jos seserys“ , „Anė Hol“ ar „Vidurnaktis Paryžiuje“ , „Su meile Roma“.
Jungdamas savo kūryboje džiazą, filosofiją, Fellini ir Bergmaną, jis sukūrė savitą kino stilių ir humorą, kuris lengvai atpažįstamas bet kuriame jo filme. Šį kartą režisierius mus sugrąžina į savo mylimą Niujorką. Dėka seno Woody Alleno operatoriaus-partnerio ir trijų „Oskarų“ laureato Vittorio Storaro meistriškumo, akis juostoje džiugins nuostabūs miesto kadrai bei stilingi herojų kostiumai, gaivi fortepijono muzika ir neerzinantis montažas – viskas, ko tik ir reikia maloniai šio filmo peržiūrai kino teatre, o ne kompiuterio ekrane.
Šios istorijos centre – jauna pora Ešlė ir Getsbis (aktoriai Elle Fanning ir Timothée Chalamet), gavę progą praleisti dieną „niekuomet nemiegančiame mieste“. Ešlė, gyvenime siekianti karjeros ir sėkmės, tik turės skirti porą valandų padaryti interviu su žymiu Amerikos filmų režisieriumi Rolandu Polardu (akt. Lievas Schreiberis), o visą likusį laiką įsimylėjėliai galės leisti kaip nori. Tuo metu Getsbis, gyvenimo nuotykiams lengvai pasiduodantis jaunuolis, pasineria į nenuspėjamą gimto miesto įvykių srautą. Ir šie įvykiai pasisuka kiek kitokia linkme. Akivaizdu, kad Ešlei ir Getsbiui ateina rimtų išbandymų metas, po kurių jie galiausiai supras, ar jiems yra lemta būti kartu, ar vis gi reikės pasukti skirtingais keliais. Filmas leidžia suvokti vieną tiesą – žmonės kartais nesugeba pasirinkti sau tinkamo partnerio…
Rugsėjo 09 d. , 18 val., Kultūros fabrikas /kino salė (Bangų 5A, Klaipėda)
Lietinga diena Niujorke/A Rainy Day in New York (JAV, 2019 ,1.32)
Rež. Woody Allen
Vaid. Elle Fanning, Timothée Chalamet, Jude Law, Selena Gomez..
anglų k., liet. sub.
N-13
Prašome laikytis visų LR vyriausybės numatytų dėl COVID – 19 viruso saugumo taisyklių.
Rėmėjas – Klaipėdos miesto savivaldybė.
Bilietų kaina:
Kino klubo nariams – 2 eur.
Paprastiems mirtingiesiems – 4 eur.

Kasa atidaroma 30 min. prieš seansą.

Kino Klubas „8 1/2”: filmas „Lietinga diena Niujorke”