Renginiai

Kino Klubas „8 1/2”: Filmas „Lemtingas atsitiktinumas” ( JAV, 2001, 90 min )

29 gruodžio 2021 18:00

Švenčiame dar vienų metų sukaktuves, su Šypsena ir džiaugsmu širdyje, jog nepaisant visų negandų galime džiuginti Kino klubo narius geriausiais visų laikų kino juostomis. Ši – viena tokių.
„Lemtingas atsitiktinumas”
Sara ir Džonas atsitiktinai susitinka pirkdami kalėdines dovanas. Nors abu jie turi mylimuosius, staiga įsiplieskia magiška trauka, kuri suveda du nepažįstamuosius. Deja, kartu jie praleidžia tik vieną nuostabų vakarą, o vėliau išsiskiria, ateitį patikėję likimui. Likimas, nėra itin greitas ir po daugelio metų Tomas jau ruošiasi vestuvėms su kita mergina, o Sara – spėjusi susižadėti. Tačiau nė vienas iki šiol nepamiršo to magiško vakaro. Ar suves Tomą ir Sarą antras lemtingas atsitiktinumas? Atsakymas – romantiškoje juostoje su „Auksinio gaublio“ nominantu Johnu Cusacku ir „Aviatoriaus“ bei „Perl Harboro“ žvaigžde Kate Beckinsale.

Kino klubo nariams bilietas – 2 eur.
Ne klubo nariams – 4 eur.

Primename apie saugumo ( prieš Covid-19 ) reikalavimus renginio metu, bei tai, jog renginio dalyviams būtinas galimybių pasas ar kitas dokumentas įrodantys teisę dalyvauti uždaruose renginiuose.

Už dalinį šios veiklos finansavimą didžiulį ačiū sakome Klaipėdos miesto savivaldybei bei Lietuvos kino centrui!

Kino Klubas „8 1/2”: Filmas „Lemtingas atsitiktinumas” ( JAV, 2001, 90 min )