Renginiai

Kino Klubas „8 1/2”: Filmas „Banguojančio ežero daina”

04 rugsėjo 2019 18:00

Kino klubas „8 ½” pradeda naująjį sezoną!

Kino klubas „8 ½” po saulėtos vasaros džiaugsmingai puola į darbus ir su trenksmu pradeda naująjį, nepakartojamų kino vakarų sezoną – kviečiame visus kino mylėtojus į sezono atidarymą rugsėjo 4 d., 18 val. Klaipėdos kultūros fabrikas kino salėje. Čia Jūsų laukia abejingų nepaliekanti ir pirmą kartą Lietuvoje rodoma amerikiečių režisieriaus, gavusio studentišką Oskarą, aktoriaus ir muzikanto Ari Gold romantinė drama „Banguojančio ežero daina“ (angl. The Song Of Sway Lake, 2017). Šis filmas jau yra pelnęs daugiau nei 20-imt apdovanojimų įvairiuose tarptautiniuose festivaliuose.

Jaunas muzikos kolekcionierius Olis prikalbina savo vienintelį turimą draugą, tikrų tikriausią pasaulio bastūną ir vakarėlių liūtą, padėti jam pavogti senovinį muzikos įrašą iš jo paties šeimai priklausančios Banguojančio ežero vilos. Šio ežero pakrantės vasaros metu džiazo „aukso amžiuje“ buvo mėgstamiausios tarp Niujorko aristokratų, kaip prieglobstis ir išsigelbėjimas siekiant pabėgti nuo išorinio pasaulio neteisybių. Olis tikisi, kad tas įrašas, stebuklingai palengvins bendravimą su merginomis, sustiprins pasitikėjimą savimi ir taip tarsi išpirks nuoskaudą bei užpildys tuštumą po tėvo savižudybės prie to paties ežero. Tačiau atvykimas pas žavingąją Olio močiutę Šarlę viską pakeičia.

Paslaptingasis įrašas, kurio pusę amžiaus niekas negirdėjo, gali atsakyti į paslaptingiausias gyvenimo mįsles apie meilę, aistrą, atmintį: kad ir ką siela būtų praradusi, ji gaji vėl tai atrasti.

Kino juosta pasižymi nepaprastu klasikinių dainų rinkiniu, originalumu ir savotiškumu, kuris pastebimas ir filmo pavadinime „Banguojančio ežero daina“ (angl. The Song of Sway Lake). Tai romantinė drama apie dingusią Amerikos didybę ir užburiančias prarasto laiko melodijas.

Filmą atvyksta pristatyti pats režisierius Ari Gold!
Laukiame Jūsų ir pažadame nepakartojamą vakarą su kinu!

Banguojančio ežero daina / THE SONG OF SWAY LAKE (JAV, 2017 m., 100 min)
Režisierius: Ari Gold
Scenarijaus autoriai: Ari Gold, Elizabeth Bull
Prodiuseriai: Michael Bederman, Zak Kilberg, Allison Rose Carter, Ari Gold
Kinematografija: Eric Lin
Muzika ir žodžiai: Ethan Gold
Vaidina: Rory Culkin, Robert Sheehan, Mary Beth Peil,Elizabeth Peña, Isabelle McNally, Jack Falahee
Vokalas: Brian Dennehy, John Grant, The Staves
Kalba: anglų
Subtitrai: lietuvių
Kaina: 4 eur (kino klubo nariams 50 proc. nuolaida)

Kino Klubas „8 1/2”: Filmas „Banguojančio ežero daina”