Renginiai

Kaunas Impro: Improvizacijos pasirodymas

15 sausio 2022 18:00

Žiemos vidurį susišildyk su trenksmais ir juoko doze. Ateik gardžiai pasijuokti, improvizacijos pažiūrėti, ir laiką geriausiai praleisti! Improvizacija yra visai kaip fejerverkai – graži, sprogstanti, spalvinga, laikina ir nepakartojama.

Pasirodymo metu Impro Kaunas trupė ners į ilgos trukmės improvizuotas vaidybines situacijas, kuriose gims dar niekur nematyti vaidinimai – drama, dokumentika, pasakos, šeimyninės krizės ir detektyvai. Kadangi siužetai bus kuriami iš anksto nepasiruošus, aktoriai scenoje išgyvens tikras, nerepetuotas emocijas, bei sužinos kaip jų istorijos prasideda ir baigiasi kartu su jumis. Bus linksma, bus daug juoko, bus daugybė keistų ir įdomių situacijų sukurtų tik jums – vieną kartą. 

Pasirodymo pradžia: Sausio 15d. 18 val. (durys atidaromos 17:30)

Standartinė bilietų kaina: 8 eurai

Bilietų kaina moksleiviams ir senjorams: 4 eurai

Impro Kaunas improvizacijos teatras specializuojasi į ilgo formato vaidinimus ir modernią improvizaciją. Trupės nariai reguliariai stažuojasi užsienio teatruose ir parveža į Lietuvą šviežiausių ir skaniausių improvizacijos delikatesų. Ateikite paragauti mūsų impro receptų ir pasimėgauti intensyviu, bei komišku improvizacijos pasirodymu.

Visiems žiūrovams reikalingas galimybių pasas.

Kaunas Impro: Improvizacijos pasirodymas