Renginiai

Kandidatų į Europos parlamentą debatai

17 gegužės 2024 18:00

Prezidento rinkimai – puikus pirmas žingsnis, tačiau tai dar nepabaiga. Europos Parlamento rinkimuose kviečiame nemesti kelio dėl takelio: gal sekmadieninis pabėgimas iš miesto į sodybą ir yra smagus reikalas, tačiau tavo balsas nulems Europos Sąjungos ateitį.

Šiais metais rinkimai yra tikras iššūkis – jų laukia net trys, o Europos Parlamento rinkimai pirmą kartą vyks šviečiant vasaros saulei. Tačiau tai tikrai nereiškia, kad juose trūks karštų temų, juokų ir vietos tavo klausimams.

Kaip ir prieš kiekvienus rinkimus, kviečiame kartu atrasti kokybiškiausią kelią link balsadėžės debatuose su kandidatais į Europos Parlamentą. Mūsų patirtis rodo, kad tai tiesiausias takas turėti 3 argumentus balsuojant.

Debatai Klaipėdos miesto savivaldybėje vyks gegužės 17 dieną, 18 valandą, Kultūros fabrike.

Debatų metu paliesime įvairias temas ir kaip visada lauksime klausimų iš auditorijos bei transliacijos žiūrovų, o viena iš pagrindinių šių debatų temų bus mėlynoji ekonomika ir žuvininkystė.

Kviečiami visų partijų, dalyvaujančių rinkimuose, sąrašo atstovai, o dalyvavimą patvirtinę debatų dalyviai bus paskelbti artimiausiu metu.

Kandidatams nueiti šunkeliais neleis žurnalistas moderatorius.

Jei Tau nepavyks atvykti į debatus, stebėk transliaciją mūsų Facebook bei Youtube puslapiuose arba lrt.lt mediatekoje.

Finansuojama Europos Sąjungos lėšomis. 

Kandidatų į Europos parlamentą debatai