Renginiai

Jurijus Veklenko akustiškai

18 spalio 2019 19:00

Jurijus Veklenko leisis į pirmąjį koncertinį turą: dar sunku tuo patikėti

Šių metų Lietuvos atstovas „Eurovizijos“ dainų konkurse Jurijus Veklenko spalio ir lapkričio mėnesiais leisis į pirmąjį savo koncertinį turą po Lietuvą. Čia aplankys daugiau nei dešimt miestų ir surengs akustinius savo pasirodymus. Pasak paties atlikėjo, šis karjeros žingsnis dar sunkiai suvokiamas, bet labai laukiamas.

„Sunku patikėti, kad rudenį surengsiu tiek nemažai solinių pasirodymų ir galėsiu pabendrauti su daugiau Lietuvos žmonių. Kažkada tai buvo svajonė, kuri dabar įgauna formą. Puikiai pamenu eidamas į kitų atlikėjų koncertus visada sau kartodavau, kad vieną dieną ten stovėsiu aš. Simboliška ir tai, kad koncertinį turą pradėsime mano gimtajame mieste – Klaipėdoje. Tikiuosi, kad toks startas suteiks dar daugiau jėgų ir bus kur kas drąsiau apsilankyti kituose miestuose“, – jaudulio neslepia Jurijus.

Per du mėnesius truksiantį koncertinį turą, dainininkas kartu su muzikantais, planuoja aplankyti net vienuolika Lietuvos miestų tokių kaip: Klaipėda, Alytus, Šiauliai, Tauragė, Panevėžys, Marijampolė, Utena, Kaunas, Telšiai, Mažeikiai, o koncertinį turą vainikuos pasirodymas Vilniuje, Šv. Kotrynos bažnyčioje.

Koncertuose skambėsiančią programą atlikėjas Jurijus taip pat ruošia atsakingai ir žada, kad nuskambės ne tik visiems gerai žinoma „Run With The Lions“ daina.

„Per pastarąjį laiką prikūriau nemažai dainų, tiesa, ne viena mano kūrybos daina jau nugulė ir į albumą „Mano mintyse“, todėl rinktis yra tikrai iš ko. Žinoma, noriu savaip atlikti ir ne vieną gerai žinomą kūrinį, kurie mane inspiruoja. Atlikdamas kitų atlikėjų dainas aš jas galima sakyti pasisavinu toms kelioms minutėms ir jie tampa mano ir artimi man. Kas čia žino, gal turo metu gims ir naujų dainų, nes vis dėl to kai lieki apsuptas muzikos pradedi ja gyventi ir tada tai tik laiko klausimas. Pažadu, kad skambės ne tik „Run With The Lions“, bet ir daug gerai atrinktos muzikos!“, – pasakojo humoro jausmo nestokojantis dainininkas.

Jurijus Veklenko akustiškai