Renginiai

Jauno Teatro Dienos| LONG pasirodymų premjera

21 rugpjūčio 2021 16:00

JAUNO TEATRO DIENOS 2021

Šeštadienis, 16:00, Klaipėdos Kultūros Fabrikas, salė B (II aukštas)!

Pirmadienį sužinoję temas, LONG grupių nariai viso festivalio metu kuria pasirodymą.

Šiais metais 3 grupės nagrinėja Biblijos temas ir ruošia pasirodymus apie Pradžios knygą, Jobo knygą ir Mokytojo knygą.

Renginys nemokamas! Reikalinga registracija: https://www.tiketa.lt/…/jauno_teatro_dienos_2021…

Devintąjį kartą Klaipėdoje vyksiantis festivalis „Jauno teatro dienos“ tęsia kūrybinius ieškojimus ir kviečia publiką tapti pirmaisiais, o gal būt ir vieninteliais teatrinių JTD 2021 eksperimentų žiūrovais.

Spontaniškumas, atsitiktinumas ir jaunystė, ne tik amžiuje, bet ir požiūryje – yra pagrindiniai festivalio „Jauno teatro dienos“ kūrybiniai principai. Stebėti, kokiomis priemonėmis ši kūrybinė filosofija atsispindi teatro veiksme, žiūrovai kviečiami trijose kūrybinių darbų peržiūrose.

Tarptautinėje festivalio programoje šiemet dalyvaus teatro kūrėjai iš septynių valstybių. Rugpjūčio 16 d. burtų keliu iš atrinktų festivalio dalyvių bus sudarytos trys SPRINT ir trys LONG komandos. Kiekvieną komandą sudarys režisierius, scenografas, dramaturgas, kompozitorius ir 6-8 aktoriai.

Šios šešios festivalio JTD kūrėjų komandos visą renginio savaitę dirbs skirtingais principais ir parengs tris minispektaklių peržiūras:

Rugpjūčio 17 d., antradienį, 18 val. JTD SPRINT PROGRAMOS PASIRODYMAI Nr. 1 vyks Klaipėdos vasaros estrados erdvėse, Liepojos g. 1.

Rugpjūčio 19 d., ketvirtadienį, 18 val. JTD SPRINT PROGRAMOS PASIRODYMAI Nr. 2 vyks kiemo angare HOFAS, Naujoji uosto g. 3.

Rugpjūčio 21 d., šeštadienį, 16 val. JTD LONG PROGRAMOS PASIRODYMAI vyks Kultūros fabriko Daugiafunkcėje salėje B, Bangų g. 5a.

Dalyvavimas kūrybinių dirbtuvių darbų peržiūrose – nemokamas.

Po visų pasirodymų vyks kūrėjų ir žiūrovų diskusijos, kurias ves teatro kritikas Vaidas Jauniškis. Vienas iš festivalio rėmuose sukurtų eskizų bus pasirinktas tolimesniam plėtojimui Klaipėdos jaunimo teatre.

Jauno Teatro Dienos| LONG pasirodymų premjera