Renginiai

Instagram reels mokymai – kurk reels’us kvepiančius kinu

22 kovo 2024 17:00

Kokybiški trumpi video įtraukia, formuoja įvaizdį, parduoda ir paliečia širdelę. Kurti tokius turint telefoną ir 2 rankas – įmanoma. Pabandėme, gavosi, norime pasidalinti!
– 1 euras*
– 2 kino industrijos profesionalai 
– 3 valandos gyvo workshop’o 
– ∞ įkvėpimo, idėjų ir praktinių patarimų 

Kino Fabriko įkurėjai režisierė Ksenia ir operatorius Pavel apjungia žinias, įgūdžius bei patirtį ir sufokusavo tai į instagram Reelsų kūrimo procesą.
Neįkainojami pastebėjimai ir atradimai, surinkti ir sistematizuoti tilpo į 3 valandų interaktyvų užsiėmimą, po kurio žinosite:

Visus Reel’so, kurį visi norės išsisaugoti, kūrimo etapus. Kad išeitų mažas šedevras, jam kaip ir kinui reikia: Idėjos, scenarijaus, planavimo, filmavimo ir montažo. Mes žinome, kaip tai padaryti greitai ir maloniai.
Kaip lengvai taikyti kinematografijos principus filmavimo metu – kas yra kompozicija ir kadravimas, ką daryti su apšvietimu, kaip įvaldyti judėjimą ir ritmą.
Kodėl telefonu filmuoti geriau nei kamera ir kaip panaudoti visus išmaniojo privalumus.

2023 vasarą Kino Fabrikas nufilmavo trumpametražį filmą “Kita Moteris”. Dabar mes intensyviai atliekame filmo baigiamuosius darbus – spalvos korekcija, reklama, pasiruošimas festivaliams. Visi mūsų finansiniai resursai ten, tad ieškome naujų nišų mūsų įgūdžių monetizavimui, todėl:

*dalyvavimas workshope kainuoja 1 eurą arba tiek, kiek Jūs įvertinsite gautas žinias, įgūdžius ir postūmį savarankiškai kurti tobulus reels’us.

Vietų skaičius ribotas – 25 dalyviai.

Registruotis į renginį galima bet kokia suma parėmus mūsų filmą pavedimu į Kino fabriko sąskaitą. Užfiksuosime Jūsų vardą gavę pavedimą.

Banko rekvizitai:

VšĮ Kino fabriko dirbtuvės
LT49 7300 0101 7826 0148
Mokėjimo paskirtis: Parama

Jeigu negalėsite atvykti į renginį – informuokite kuo anksčiau 

Data: 2024.03.22
Laikas: 17.00- 20.15
Vieta: Klaipėda, Kultūros Fabrikas, studija 2A

Tai tik pradžia! Jau ruošiame 3 dienų dirbtuves, kur ne tik duosime svarbiausius trumpų video kūrimo pagrindus, bet ir turėsime daug praktikos, paruoštų reelsų ir šiek tiek supergalių, priverčiančių jūsų žiūrovus išsižioti ir pasakyti “Woooow, čia tu padarei?” 

https://www.kinofabrikas.lt/
https://www.instagram.com/kino_fabrikas/

Instagram reels mokymai – kurk reels’us kvepiančius kinu