Renginiai

Improvizuota vaidyba

26 vasario 2022 10:00

Antrasis teatrinės improvizacijos kursas yra skirtas norintiems tęsti asmeninį tobulėjimą bei patirti laisvos, tekančios improvizacijos skonį. Šio kurso pratimai yra laisvesni, turi mažiau taisyklių ir apribojimų negu pirmo kurso pratimai.

Reikalavimas norintiems prisijungti: baigtas pirmas kursas Impro Kaunas mokymų programos, arba 24 valandų patirtis teatrinėje improvizacijoje kituose teatruose arba užsiėmimuose.

Meninė improvizacinės vaidybos dalis – būsite aktorius, režisierius, bei scenaristas viename. Šis kursas yra nuostabios kelionės į ilgus improvizuotus vaidinimus pradžia. Jo metu treniruosime improvizuotos vaidybos raumenis atlikdami dviejų asmenų etiudus. Kursų metu išmoksite kartu su partneriais spontaniškai sukurti trumpą įdomų vaidinimą, lavinsite personažo kūrimo gebėjimus, pradėsite naudoti menamus daiktus, stiprias emocijas, komandinį darbą bei bendros temos atradimą ir vystymą.

Asmeninis tobulėjimas improvizacinėje vaidyboje – tęsime pirmame kurse pradėtą saviugdos kelią. Mokysimės klausytis dvigubai stipriau, lavinsime gebėjimus peržengti savo ribas, pajausti partnerį, dirbti komandoje, būti pozityvūs, lavinsime empatiją, gebėjimą pokalbiuose įžvelgti įdomias detales, kurias dažnai kasdienybėje praleidžiame kaip triukšmą. Kurso pabaigoje išmoksite patys mesti save į nepatogias situacijas, šokti drąsiai į naujus išbandymus, paleisti kontrolę, pasitikėti kitais, bei dar daug daugiau.

Registracija:
https://tickets.paysera.com/…/improvizuota-vaidyba-63f9
Maksimalus dalyvių skaičius – 12
Kurso trukmė – 24 valandos
Užsiėmimų laikas – Vasario 19, 20, 26, 27 dienomis, 10:00 – 18:00 val.
Kaina – 119 eurų už visą kursą.
Vieta – Kultūros Fabrikas, Klaipėda

Užsiėmimų metu vadovausimės SAM nurodymais ir reikalavimais dėl COVID-19 valdymo. Šiuo metu visiems dalyviams reikalingas galimybių pasas.

Impro Kaunas teatras specializuojasi į ilgo formato vaidybinę improvizaciją (angl. long-form) – ilgus improvizuotus vaidinimus, tokius kaip Armando, Monoscena, Gėlė ir Haroldas. Teatras išmano ir žaidybinę improvizaciją (angl. short-form), kurią dažnai naudoja kaip įrankį edukacijai ar privatiems, bei viešiems užsiėmimams. Trupės nariai nuolat stažuojasi tarptautinėse improvizacijos mokyklose, mokina kitus, atlieka pasirodymus, veda komandos formavimo užsiėmimus, ledlaužius.

Užsiėmimus ves Deividas Borodulinas, Impro Kaunas trupės edukatorius turintis keturis metus improvizacijos patirties ir tris metus improvizacijos mokymo patirties. Paskutinius tris metus jis intensyviai moko, mokinasi, bei vaidina. Deividas yra baigęs “WG Improv”, “Upright Citizens Brigade” improvizacijos mokyklas, stažavęsis “Free Association” “The Assembly” teatruose. Jo mokytojai yra Will Hines, Adam Cawley, Alex Berg, Monika Smith ir kiti.

Kaina neturėtų būti priežastimi dėl kurios negalite improvizuoti! Susisiekite su mumis dėl individualių nuolaidų.

Improvizuota vaidyba