Renginiai

Improvizacijos pagrindai

29 sausio 2022 10:00

Kviečiame naujokus, pradedančiuosius ir išsiilgusius improvizacijos žaidimų į teatrinės improvizacijos pirmą kursą!

Norintiems prisijungti išankstinė patirtis teatre ar kituose menuose improvizuojant yra visiškai nereikalinga – improvizuojant pakanka tiesiog būti savimi. Tą gyvenimo patirtį kurią naudojate bendravimui su kitais, mes nukreipsime į kūrybą ir vaidybą, paversime jus spontaniškesniais, drąsesniais, labiau pasitikinčiais savimi, išlaisvinsime vaizduotę, atrakinsime jūsų paslėptą vidinį menininką ir aktorių.

Pirmo kurso metu susipažinsime su šio meno pagrindais – atidžiu klausymu, vienas kito palaikymu, pozityvumu, prisiliesime prie pagrindinių improvizacijos prieskonių – emocijų, personažų kūrimo, statusų, bei menamų daiktų naudojimo. Kurso metu daug žaisime, atliksime įvairiausius improvizacijos pratimus, lengvai prisiliesime prie vaidybos.

Registracija:
https://tickets.paysera.com/…/improvizacijos-pagrindai…
Maksimalus dalyvių skaičius – 12
Kurso trukmė – 24 valandos
Užsiėmimų laikas – Sausio 22, 23, 29 ir 30 dienomis. 10:00 – 18:00 val.
Kaina – 119 eurų už visą kursą
Vieta – Kultūros Fabrikas, Klaipėda

Užsiėmimų metu vadovausimės SAM nurodymais ir reikalavimais dėl COVID-19 valdymo. Šiuo metu visiems dalyviams reikalingas galimybių pasas.

Impro Kaunas teatras specializuojasi į vaidybinę improvizaciją (angl. long-form) – ilgus improvizuotus vaidinimus, tokius kaip Armando, Monoscena, ir Haroldas. Teatras išmano ir žaidybinę improvizaciją (angl. short-form), kurią dažnai naudoja kaip įrankį edukacijai, privatiems, bei viešiems užsiėmimams. Trupės nariai nuolat stažuojasi tarptautinėse improvizacijos mokyklose, mokina kitus, atlieka pasirodymus, veda komandos formavimo užsiėmimus, ledlaužius.

Užsiėmimus ves Deividas Borodulinas, Impro Kaunas trupės edukatorius turintis keturis metus improvizacijos patirties ir tris metus improvizacijos mokymo patirties. Paskutinius tris metus jis intensyviai moko, mokinasi, bei vaidina. Deividas yra baigęs “WG Improv”, “Upright Citizens Brigade” improvizacijos mokyklas, stažavęsis “Free Association” “The Assembly” teatruose. Jo mokytojai yra Will Hines, Adam Cawley, Alex Berg, Monika Smith ir kiti.

Kaina neturėtų būti priežastimi dėl kurios negalite improvizuoti! Susisiekite su mumis dėl individualių nuolaidų.

Improvizacijos pagrindai