Renginiai

Filmo „Last Fisherman” peržiūra + diskusija

12 gruodžio 2019 16:00

Siužetas: Malkolmas – paskutinysis Kornvalio žvejys. Jis vis dar žvejoja iš savo medinės valties, rankų darbo tinklu, kai aplinkui pradeda vyrauti pramoninė žvejyba. Malkolmas jaučia pareigą tradicijoms ir gyvena tokį gyvenimą, kuris lyg ir nebeegzistuoja besivystant pramonei ir technologijoms, todėl kasdien jam vis sunkiau atrasti savo vietą bendruomenėje… jo minčių ir vienatvės prieglobsčiu tampa jūra. Tačiau vieną dieną Malkolmas sutinka jaunimo darbuotoją iš Austrijos ir tada viskas pradeda keistis – jis tampa žvejybos Mokytoju…

Šis dokumentinis filmas yra tarsi priminimas, kad vykstant spartiems technologiniams pokyčiams yra svarbu išlikti žmonėmis, atsigręžti į bendruomenę ir padėti patiems pažeidžiamausiems jos nariams.

Filmas bus rodomas originalo kalba su lietuviškais titrais. Po filmo vyks diskusija su jo prodiuseriu Leo Kaserer (Austrija).

Registracija: Filmų peržiūroje gali dalyvauti 100-120 asmenų, todėl jei norite rezervuoti vietą, vertėtų užsiregistruoti iš anksto.

Mokytojai, norintys gauti kvalifikacijos kėlimo pažymas, turėtų užsiregistruoti užpildydami visus laukelius. Jei iš vienos mokyklos filmų peržiūroje ketina dalyvauti daugiau nei 20 mokytojų, prašome susisiekti el. paštu – mes jus užregistruosime atskirai.

Nuoroda registracijai: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe4ZCPwlaNGMRl2Bi8kKZsd7y5GsRm3GZwrNDkQb54xOj406w/viewform

Filmo „Last Fisherman” peržiūra + diskusija