Renginiai

Festivalis „Plartforma”| Šokio retro projektas „Nostalgiada“ (CZ, SVK, DE)

18 rugsėjo 2019 19:00

Čekijos-Slovakijos-Vokietijos šokių retro projektas apie „gerus senus laikus“.
Vokietijoje įsikūręs čekų choreografas Karel Vaněk kartu su kolegomis iš Slovakijos, Čekijos ir Vokietijos kviečia pažvelgti į praeitį. Kartais jie žvelgia į istoriją pro rožinius akinius ir ieško dalykų, kurių nebegali rasti šiandien. Tačiau ar kaskart, kai tik norime pabėgti nuo dabarties, turime atsigręžti į praeitį? O gal „geri seni laikai“, kuriuos mes nostalgiškai prisiminsime po dešimties metų, vyksta kaip tik dabar?

„Studio ALTA“ yra daugiakultūrė erdvė ir kūrybinis centras, orientuotas į šiuolaikinį šokį. Keturiose pramoninėse salėse, kurių bendras plotas 1800 kv. m., veikia teatras, repeticinės erdvės ir kūrybiniai biurai, o neformalioje kavinėje verda diskusijos ir tarpdisciplininės veiklos visoms amžių grupėms. „Studio ALTA“ meninė programa renkasi drąsius ir novatoriškus kūrinius, kurie skatina visapusišką įtrauktį, kūrybiškumą, dalijimąsi ir atvirą bei konstruktyvų dialogą, t.y. atviros ir sveikos visuomenės pagrindą.

Režisūra: : Karel Vaněk
Choreografija ir atlikimas: Jiří Lossl, Monika Rebcová, Anka Sedláčková, Karel Vaněk
Koncepcija: Guido Preuss, Lucia Kašiarová
Dramaturgija: Guido Preuss
Garsas: Karel Vaněk
Costumes / kostiumai: Melanie Riester
Foto / Photo: Michal Hančovský
Ko-produkcija: ALT@RT / Studio ALTA
Rėmėjai / supported by: Czech-German Future Fund, Kulturamt Bonn, Ministerium für Kultur und Wissenschaft des Landes Nordrhein-Westfalen, City of Prague, Ministry of Culture of the Czech Republic
Premjera / premiere: 2018
Trukmė / duration: 55 min.
www.studioalta.cz

Festivalis „Plartforma”| Šokio retro projektas „Nostalgiada“ (CZ, SVK, DE)