Renginiai

Festivalis „Plartforma”| Performansas „Sofos projektas“ / Marija Baranauskaitė (LT-FR)

17 rugsėjo 2019 19:00

Marijos Baranauskaitės „Sofos projektas“ – tai tarptautinis ilgalaikis kūrybinis procesas sudarytas iš kūrėjos vykdomų kūrybinių laboratorijų, bei jų viešų pristatymų Lietuvoje ir užsienyje. Projektas, anot autorės, skirtas dar neišbandytai publikai – sofoms. Šio kūrybinio proceso metu tiriami žmonių ir sofų tarpusavio santykiai. Kaip mes, žmonės, esame susiję su sofomis? Ką šiuose santykiuose galime sužinoti apie save ir kitus (žmones ir nežmones)? Kokius gyvenimus mes turime? Ar žmonės gali atlikti pasirodymus sofoms? Kiek reikia sąmoningumo būnant žiūrovu ir kiek atlikėju?

LMTA baigusi šokėjos-aktorės specialybę, Marija išvyko į Prancūziją mokytis tarptautinėje Philippe Gaulier klounados mokykloje. Žingsniu į priekį nuolat besiveržianti Marija, įkvėpta pasaulyje plintančių performansų gyvūnams ar augalams, nusprendė imtis didesnio iššūkio ir savo pasirodymą skirti baldams.

Idėjos autorė ir atlikėja / concept & performance: Marija Baranauskaitė
Pagrindiniai partneriai / Main collaborators: Mėlyna Sofa (FR), Žalia Sofa (BE), Ruda Sofa, Raudona Sofa, Gelsva Sofa, Rožinė Sofa (LT) Blue Sofa (FR), Green Sofa (BE), Pink Sofa, Brown Sofa, Yellowish Sofa (LT), 24 black Sofas (CAC)
Foto: Dainius Putinas
Premjera: 2019
Trukmė: 60 min
https://www.facebook.com/performingforsofas

Nuo 14 metų

16 d. performansas vyks lietuvių kalba, o 17 d. – anglų.
Dalyvių skaičius labai ribotas.

 
Festivalis „Plartforma”| Performansas „Sofos projektas“ / Marija Baranauskaitė (LT-FR)