Renginiai

Festivalis „Plartforma”| Media spektaklis „Everywhen” / Ferienčíková,Júdová,Timpau

17 rugsėjo 2019 18:00

Spektaklis „Kaskart“ sukasi aplink dvi gyvenimo puses – asmeninę ir politinę. Rūpestingas, švelnus ir prasmingas asmeninis gyvenimas yra priešinamas su socialinio individo realybe, kuri dažnai gali būti grėsminga, kerštinga ir nekenčiančia. Bet kaip mes galime būti kritiški mūsų pačių pasaulėžiūrai, kai ją formuoja mums artimiausi žmonės?

„BOD.Y“ – Slovakijos šokio menininkės Soňa Ferienčíková įkurta ne pelno siekianti organizacija, kurios tikslas jaunų Slovakijos ir užsienio menininkų šokio spektaklių kūrimas ir sklaida. „BOD.Y“ domina šiuolaikinio šokio jungtys su performatyviomis disciplinomis, šokio filmais, video menu ir specifiniais erdvės sprendimais. „BOD.Y“ darbai pristatyti Slovakijoje, Čekijoje, Lenkijoje, Belgijoje, Vengrijoje, Vokietijoje, Ispanijoje ir ktr.
Soňa Ferienčíková (SK) yra šokėja, atlikėja, pedagogė. Be šiuolaikinio šokio, ji žavisi eksperimentiniu ir dokumentiniu teatru bei šokio filmais. Mária Júdová (SK) yra nepriklausoma vizualiųjų menų dailininkė, daugiau nei dešimtmetį tyrinėjanti kūrybinį technologijų potencialą. Jos darbas sujungia technologiškai paveiktų šokio praktikų tyrinėjimą su įtraukties spektakliais, kūno judesiu, laiku ir erdve. Alexandra Timpau (RO) yra savamokslė garso menininkė. Rumunijoje ji studijavo architektūrą ir miesto planavimą, tačiau baigusi studijas ir persikėlusi į Prahą ėmėsi gyvo garso kodavimo praktikos.

Idėja & šokist: Soňa Ferienčíková
Idėja & vaizdas: Mária Júdová
Idėja & garsas: Alexandra Timpau
Šviesų dailininkas: Ints Plavnieks
Judesio asistentė: Martina Hajdyla Lacová
Techniniai asistentai: Andrej Boleslavský, Constantine Nisidis, Sara Pinheiro, Matěj Šenkyřík
Kostiumai: Daniela Danielis
Video: Jirka Jiráček
Foto: Vojtěch Brtnický
Produkcija: GAFFA, BOD.Y
Ko-produkcija: Motus > Alfred ve dvoře
Partneriai & rezidencijos: Institute of intermedia, Lunchmeat studio, Stanica Žilina- Záriečie, Štúdio 12
Rėmėjai: Slovak Arts Council
Padėka: Boris Adamčík, Zuzana Hájková, Michal Freriks, Marek Godovič, Honza Noháč, Ján Ptačin, Michal Šimečka
Premjera: 2018
Trukmė: 40 min.
https://www.bodyngo.com
 

Festivalis „Plartforma”| Media spektaklis „Everywhen” / Ferienčíková,Júdová,Timpau