Renginiai

Fesivalis „Plartforma”| Art Mouv‘. Premjera! Šokio spektaklis „Les Affranchies“ (FR)

16 rugsėjo 2019 18:00

„Moterys sėdėjo savo namuose milijonus metų, todėl dabar sienos yra impregnuotos jų kūrybine galia.“ – Virdžinija Woolf.

Trys moterys iš trijų Viduržemio jūros regiono šalių kalbasi judesio kalba. Jas įkvėpė tiek asmeniniai, tiek ir kitų moterų pasakojimai.
Vaidmenų žaidime, kur asmenybėmis pasirenkamos Virdžinija Woolf ar Patti Smith, jos yra linksmos ir sarkastiškos, gilios ir atviros. Žaisdamos su atitinkamais kultūriniais kodais, įvairių žanrų ir formų dėka šokėjos neria žavingą jų moteriškumo turinį. Siekdamos laisvės, jos kviečia kiekvieną iš mūsų pažadinti savyje norą būti laisviems ir unikaliems, peržengiant bet kokius ribojimus.

1998 m. „Art Mouv‘“ Bastijos mieste Korsikoje įkūrė choreografė Hélène Taddei Lawson ir garso dizaineris Tommy Lawson. Bendradarbiaudami su įvairių sričių menininkais, jie gvildena šiuolaikinės tapatybės klausimus. „Art Mouv‘“ veikla apima nuo choreografijos kūrimo iki alternatyvių projektų, kaip pvz. multimedijos instaliacijų, šokio filmų ir specialiai viešosioms erdvėms sukurtų kūrinių, pristatydami estetikos ir kultūrų įvairovę, eksperimentinę dvasią ir išraišką.
Kasmet, siekdama plėtoti ryšius tarp menininkų ir vietos gyventojų bei skatindama tarptautinius mainus, „Art Mouv‘“ taip pat organizuoja festivalį „Plateforme Danse“ Bastijos mieste.

Meninė režisūra: Hélène Taddei Lawson
Kūryba ir atlikimas: Davia Benedetti, Deborah Lombardo, Hélène Taddei Lawson
Garso dizaineris: Tommy Lawson
Video: Stéphane Broc
Papildoma muzika: Patti Smith
Šviesų dailininkas: Anouar Benali
Tekstai: Virginia Woolf
Rėmėjai: Collectivité de Corse, Ville de Bastia, Spedidam, Air Corsica, Caisse des dépots
Premjera: 2019
Trukmė: 40 min.
https://www.artmouv.com/

Fesivalis „Plartforma”| Art Mouv‘. Premjera! Šokio spektaklis „Les Affranchies“ (FR)