Renginiai

Fashion Week Klaipėda: Agnė Kuzmickaitė & Leon Somov mados ir muzikos šou „Eskizai”

05 rugpjūčio 2023 21:00

FASHION WORKATION rugpjūčio 2-6 dienomis Klaipėdoje! 
Visa programa https://fb.me/e/6793GIf8f
Bilietas į visus festivalio renginius -geriausias dylas, ypač early bird (iki liepos 16 d.) https://tickets.paysera.com/lt/event/fashion-workation

///// Agnė Kuzmickaitė & Leon Somov mados ir muzikos šou /////

„Eskizai”: Siuvyklos Garsai Tampa Muzika

Įsivaizduokite siuvimo mašiną, kurios ritmiškas zvizgėjimas tampa muzikos takto dalimi. Įsivaizduokite modelio žingsnių aidą, kuris taps ritmu, nukreipsiančiu muzikinę eiseną. Tai – „Eskizai”, originali ir naujoviška koloboracija, kuriame mados dizaino ir elektroninės muzikos kūrybos procesai susipina į vieną.

Elektroninės muzikos kūrėjas Leon Somov kartu su rūbų dizainere Agne Kuzmickaite, sukuria unikalų mados ir muzikos šou, kuriame mada tampa muzika, o muzika tampa mados dalimi. Garsai iš siuvyklos – nuo siuvimo mašinos zvizgėjimo iki modelių žingsnių aidų – tampa muzikos elementais.

Pavadinimas „Eskizai” atspindi šio projekto esmę – kūrėjų darbai pristatomi nuo pačių pirminių stadijų, t.y. eskizų. Leonas gaudo natūralius garsus ir paverčia juos muzika, kurią atliks gyvai, o Agnė pristato savo naujausią kolekciją, kuriai ši muzika tampa bendra atmosfera.

Tai kūrybinis pokalbis tarp dviejų menininkų, kurio rezultatas – gyvas ir dinamiškas šou, pristatantis tiek mados, tiek muzikos gerbėjams unikalią patirtį. Ne tik apie galutinį rezultatą, bet ir apie kūrybos procesą, nuo pirmojo brėžinio iki paskutinio muzikinio akordo.

Nors „Eskizai” gali skambėti kaip sudėtingas ir meniškas reikalas, iš tiesų tai yra lengvai suprantamas ir įtraukiantis projektas, skirtas visiems, kurie mėgsta muziką, madą ir meną. Šis šou yra kvietimas pažvelgti už mados ir muzikos užkulisių ir pamatyti, kaip šie du kūrybiniai procesai gali susijungti į vieną unikalų patyrimą.

Bilietai https://tickets.paysera.com/…/agne-kuzmickaite-leon…

Projektą iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Klaipėdos miesto savivaldybė.

Fashion Week Klaipėda: Agnė Kuzmickaitė & Leon Somov mados ir muzikos šou „Eskizai”