Renginiai

Emocinė inteligencija ir prieraišioji tėvystė

13 gegužės 2019 18:00

„Emocinė inteligencija ir prieraišioji tėvystė”

REGISTRACIJA: https://forms.gle/c4JTMRhxNrvHprKF9

Emocijos – vienas svarbiausių komponentų, apibrėžiantis asmenybę ir nurodantis jos veiksmų motyvus bei pasaulėjautą, galimas reakcijas į aplinką, žmones bei norų, troškimų pildymąsi. Kaip turime elgtis, augindami vaikus visavertėmis asmenybėmis, kokie esminiai vaikų poreikiai čia turi būti matomi ir atliepiami, kai jie išreiškia savo norus ir patiria emocijas. Tinkamo ir netinkamo elgesio su emocijomis pasekmes būtina žinoti auginant ir ugdant vaikus. Savikontrolė, emocinė raiška, priklausomybė nuo emocijų.

Prieraišumas – įgimta savybė. Jos tipai, sąvokos, pritaikymas kasdienybėje. Bendradarbiavimas ar paklusimas. Artimo ryšio galia. Kaip stiprinamas ryšys.

Apie seminaro lektorių:
Vaidas Arvasevičius – santykių bei saviugdos mokovas, lektorius, kuriantis mokymo programas gyvenimo būdo pokyčių, hierarchinių santykių šeimoje, su vaikais ir įmonėse su pavaldiniais temomis, kūno psichoterapeutas, Ajurvedos Akademijos dėstytojas, Vedų tyrinėtojas, karjeros konsultantas, siekiantis žinių Humanistinės ir egzistencinės psichologijos institute. Kovos menų instruktorius, mokęsis Amerikoje pas Bruce Lee mokinius.

DATA: 2019.05.13 (pirmadienis)
LAIKAS: 18 – 21 val.
KAINA:
20 Eur vienam
30 Eur porai (vyras/žmona)
VIETA: Klaipėda, Kultūros Fabrikas 
REGISTRACIJA: https://forms.gle/c4JTMRhxNrvHprKF9

Emocinė inteligencija ir prieraišioji tėvystė