Renginiai

Dovanų pakavimo dirbtuvėlės/ ATŠAUKTA

20 gruodžio 2018 17:30

Ar jums būna taip, kad likus kelioms dienoms iki Kalėdų apima šioks toks laukimo virpuliukas? Daugelyje namų eglės jau jaukiai mirksi jaukiomis švieselėmis laukdamos tos paskutinės stebuklingos nakties, kuomet po jomis nuguls maži ir dideli paketėliai, skirti jūsų brangiausiems… Kad suteiktumėte džiaugsmo, nereikia brangių dovanų – užtenka mažytės smulkmenos, jūsų rankų prisilietimo ir paprasti daiktai virs mažais stebuklais.
Net jei nesijaučiate pakavimo guru – nesijaudinkite – pakuoti dovanas gali išmokti visi. Ateikite į dovanų pakavimo dirbtuvėles ir padarysime tai kartu. Turėsite progą išbandyti įvairias pakavimo priemones ir būdus. Galėsite susipakuoti 3-4 dovanėles (kiekis priklauso nuo dydžio – jei dovanos labai mažos, jų supakuosite ir daugiau)
Būtų šaunu, jei savo dovanas atsineštumėte sudėtas į dėžutes – tam puikiai tiks dėžutės nuo batų ir įvairių pakuočių. Popieriumi ir įvairiomis dekoravimo priemonėmis jums rūpintis nereikės, o kad jaukiai jaustumėtės – pasivaišinsime žolelių arbata ir pyragu.

Dirbtuvėlės įsikurs Klaipėdos kultūros fabrike, Bangų g. 5A, Klaipėda.
Registruokitės: tel. 8 659 81218, el.p. info@artmanijastudija.lt
arba tel. 8 686 48641, el.p. etendziagolskyte@gmail.com
Užsiėmimo kaina – 13 Eur

Dovanų pakavimo dirbtuvėlės/ ATŠAUKTA