Renginiai

Domantas Razausko ir Sauliaus Petreikio koncertas „Jei tavęs nebūtų” (atkeltas iš kovo 9 d.)

03 balandžio 2023 19:00

Dėl atlikėjo ligos šiandien (kovo 9 d.) Klaipėdos kultūros fabrike turėjęs įvykti Domanto Razausko ir Sauliaus Petreikio koncertas „Jei tavęs nebūtų“ yra perkeliamas į balandžio 3 d. Renginio laikas ir vieta nesikeičia.

Įsigyti bilietai lieka galioti, o tiem, kam nauja koncerto data netinka – turės galimybę susigrąžinti pinigus iki kovo 22 d. Kaip tai padaryti bus nurodyta el. laiške, kurį šiandien gausite iš bilietų platintojo Kakava. Kilus papildomiems klausimams prašome kreiptis el. paštu info@spmuzika.com

———-
Dėmesio, į kolektyvą įsimetus Covid19, tenka nukelti koncertą į vėlesnę datą. NETRUKUS VISKAS BUS PRANEŠTA SU VISOM DETALĖM!

dr


Kovo 9 d. 19.00 val. Klaipėdos kultūros fabrike įvyks Domanto Razausko ir Sauliaus Petreikio koncertas – Jei tavęs nebūtų.

Domantas Razauskas ir Saulius Petreikis. Visiems gerai žinomi ir visų karštai mylimi. Kiekvienas koncertas įsimintinas ir nepakartojamas, o senos dainos kaskart įgauną naujus ir netikėtus skambesius.

Apie šiuos atlikėjus, net nėra ką bepridėti. Jų charizma kalba pati už save. Nebent tik tai, kad šis koncertas išskirtinis – Domantas kovą švenčia 40, o šiam duetui – 15! Tokių datų negali nepaminėti.

Pavasarį prasideda jubiliejinis Domanto ir Sauliaus turas, šventinių koncertų ciklas. Laukia geriausios ir gerbėjų numylėtos dainos, siurprizai, improvizacijos, užkalbėjimai, raudos ir šypsenos.

Domantas Razausko ir Sauliaus Petreikio koncertas „Jei tavęs nebūtų”  (atkeltas iš kovo 9 d.)