Renginiai

Dizaino Forumas | Fashion Week Klaipėda

14 spalio 2017 11:00

2017 metų spalio 14 d. dizainui, menui, madai ir kultūrai neabėjingi klaipėdiečiai ir miesto svečiai kviečiami į pirmąjį DIZAINO FORUMĄ, kuriame pranešimų ir diskusijų kontekste bus analizuojama tapatybės, kūrybiškumo ir kūrybinio identiteto problematika su kuria susiduriame globalios rinkos akivaizdoje.

Dizaino forume Jūsų laukia: dizaineirų ir kūrybinių industrijų profesionalų PRANEŠIMAI ir DISKUSIJOS bei pažintis su unikaliais prekinių ženklų kūrėjais bei asmenybėmis Lietuvą atsovaujančiomis tarptautinėse rinkose.

REGISTRACIJA: http://bit.ly/dizaino_forumas_2017

PRANEŠĖJAI:
– Liucija Domkutė (dizainerė, dirbusi pasaulinio garso mados namuose:Manish Arora, Iris van Herpen, Balmain šiuo metu dirba vienoje didžiausių grožio industrijos tendencijų prognozavimo platformų Beauty Streams)

– Victoria Dias (iš Argentinos kilusi ženklodaros (angl. Branding) ekspertė, makrotendencijų analitikė bei tekstilės indžinierė daugiau nei 13 metų konsultuoja sėkmingiausius mados ir gyvenimo būdo prekės ženklus bei agnetūras produktų vystymo ir tendencijų prognozavimo srityse. Daugiau apie lektorę: http://www.victoriadias.com/)

– Marija Pulokaitė (Lietuviško dizaino gido „Created in Lithuania” kūrybos vadovė, kultūrinių projektų vadovė menų fabrike „Loftas” Vilnius)

– Audronė Drungilaitė (Lietuvos dizaino forumo vykdančioji direktorė. Pastaruosius trejus metus atsakinga už jau dvylika metų vykstančio festivalio DIZAINO SAVAITĖ įgyvendinimą, organizuoja Lietuvos dizaino prizo GERAS DIZAINAS konkursą ir lietuviško dizaino parodas užsienyje. Aktyviai dalyvauja tarptautinuose Europos dizainerių bendruomenės renginiuose, nuo 2017 m. balandžio yra Bureau of European Design Associations (BEDA) valdybos narė.)

-Piret Mägi (Talino dizaino festivalio ir dizaino savaitės organizatorė, Estijos menų akademijos lektorė)

– Rūta Jakštonienė (menotyrininkė, Vilniaus dailės akademijos dėstytoja)

– Fotografai Mark and Migle photography

– Vida Strasevičiūtė (dizainerė, ženklo Upcycled by LT įkūrėja)

REGISTRACIJA: http://bit.ly/dizaino_forumas_2017

Renginio KAINA: 5 eur / studentams ir moksleiviams 3 eur.
Kava / arbata NEMOKAMAI

Renginį organizuoja:
Fashion Week Klaipėda ir IKRA MADA
Renginį iš dalies finansuoja:
Lietuvos kultūros taryba ir Klaipėdos miesto savivaldybė

Dizaino Forumas | Fashion Week Klaipėda