Renginiai

DIY brandbook & storytelling kūrybinės dirbtuvės

17 liepos 2018 16:00

AR TU JAU TURI SAVO BRANDO ISTORIJĄ? 
Vasara yra tinkamiausias metas kūrybiniam atotrūkiui! Teorija+praktika: identiteto paieška, istorijų pasakojimo menas, psichologinės pasakojimų galios, rašymo atvėrimas ir t.t. 
Kas tu ir kaip prisistatyti rinkai, kad taptum žinomu, geidžiamu ir perkamu prekės ženklu.
„Kas iš to, kad kepi tobulas bandeles, bet apie tai žino tik tavo gatvės gyventojai.“ (Arnoldas Remeika) 
Jei niekas apie jus nežino – tai jūsų nėra rinkoje. Jūs galite būti unikalus, geriausias ir kūrybiškiausias, bet kaip apie tai pranešti, kaip sudominti potencialų klientą ir kaip įkvėpti tikėjimą jumis? 
Į šiuos klausimus atsakys Snieguolė Kerpienė, mados verslo ekspertė, rinkodaros specialistė, kūrybinio rašymo studijų dalyvė. 

Kaina 49 EUR, apmokėjus iki 12.07.2018., 
kaina 69 EUR, mokant po .12.07.2018. 
Įskaičiuota: kavos pertraukėlės, segtuvai su seminaro medžiaga, dalyvio pažymėjimas. 

BANKO REKVIZITAI APMOKĖJIMUI: 

Sąskaitos Nr. LT 504010051001949487
Bankas DNB (Luminor), gavėjas Snieguolė Kerpienė.
Pageidaujantiems pateiksime sąskaitas faktūras.

DETALI PROGRAMA:
1. 16.00-17.45 Moodboard ir Brandbook konstravimas, identiteto gryninimas, savito „balso“ paieška (teorija ir praktika) 
2. 18.00-19.45 Brando komunikacijos strategija: kam ir kaip skleisti žinią; internetinės svetainės, socialinių tinklų, viešųjų ryšių nauda ir efektyvumas; savitos istorijos kūrimo aspektai ir praktiniai bandymai. 
3. 19.45-20.00 Aptarimas 

Klauskite:
M: +370 698 29630
E-mail: snieguole@versloreforma.lt 
FB: mados verslo konsultacijos ir seminarai
WWW.VERSLOREFORMA.LT 

APIE LEKTORĘ: 

1.SNIEGUOLĖ KERPIENĖ
Mados Verslo konsultantė, kurios praktinė patirtis daugiau, nei 20 metų. Studijos Švedijoje ir JAV, vadovavimas savo verslui: gamybos ir kokybės valdymas žymiems EU prekės ženklams – Cacharel, Tara Jarmon, Gerard Darel, Bitte Kai Rand, Reiss, etc. Asmeninio prekės ženklo vystymas ir eksportas į JAV ir EU rinkas. Dalyvavimas parodose: The Train (JAV), Fashion Coterie (JAV), Tranoi (Paryžius), Pure (Londonas), Pret-a-porte (Paryžius). Šiuo metu – Verslo konsultantė ir rinkodaros bei rinkos tyrimų dėstytoja, rašytoja. 
www.versloreforma.lt 

KITŲ SEMINARŲ DALYVIŲ ATSILIEPIMAI APIE ŠIĄ LEKTORĘ:
Deimantė Statinytė: Paskutiniu metu nuo mados seminarų kiekio raibuliuoja akys. Vieni kitus moko tapti stilistais, stilingais, mados ikonomis ir primadonomis, ieškoti įkvėpimo ir atradimo. Viskas gražu ir reikalinga, tik kas laukia po to? Jūra iki kelių greitai tampa chaotišku potvyniu galvoje. Ryžtas, tikėjimas ir atkaklumas staiga pabyra ant žemės kaip brangiausias mamos perlų vėrinys. “Ačiū, esate šviesa mano tamsaus tunelio gale,” — kartą parašiau Snieguolei. Nes būtent taip ir jaučiausi. Pasirodo, Snieguolė yra ne tik mados srities specialistė, bet ir psichologė. Tikrųjų priežasčių ieškanti daug giliau nei marketingo teorijoje. Pagaliau suradau Lietuvoje tai, ko ieškojau. Snieguole, ne veltui turite šį vardą. Esate labai reikalinga visiems mažiems mados nykštukams su didelėmis svajonėmis. Ačiū.
Oksana Zlatkovaitė: Ziauriai patiko! Didelis aciu ir didziausios rekomendacijos visiems. Visada skundziausi, kad panasaus pobudzio seminarai ir mokymai buna skirti labiau profesionaliems verslininkams. Jus kalbate butent apie smulkuji versla, jo pradzia, klaidas ir pan. Tik viena beda: issiaiskinusi, kaip skaiciuojama savikaina, didmenine kaina ir pan., supratau, kad as nieko neuzdirbu :)))) Aciu!

DIY brandbook & storytelling kūrybinės dirbtuvės