Renginiai

ATŠAUKTA | Šeiko Šokio Teatras. Performansas „Dior in Moscow“

30 balandžio 2020 19:00

SPEKTAKLIS ATŠAUKTAS.

Spektaklyje „Dior in Moscow“ analizuojamas šiuolaikinės moters identitetas ir jį formuojančios aplinkybės. Kas lemia šiuolaikinės moters elgesio ir mąstymo bruožus? Kodėl priimami vieni ar kiti spendimai ir nuo ko jie priklauso? Kur glūdi įvairių emocijų priežastys ir kodėl šios priežastys lieka paribyje?
Idėjos autorės ir choreografė Agnija Šeiko ir dramaturgė Ingrida Gerbutavičiūtė šiuo spektakliu nori gilintis ir paliesti moters asmenybės sluoksnius, kurie sugulę mamų, močiučių, tetų, televizijos laidų vedėjų, gražuolių konkursų laureačių, kino aktorių, daininikių ir kt. įvaizdžiose formuoja šiuolaikinės moters (ne)sąmoningus pasirinkimus ir elgesį.

Spektakliui „Dior in Moscow“ originalų muzikinį takelį sukūrė „Auksinio scenos kryžiaus laureatas“ kompozitorius Antanas Jasenka, o video koliažą – 2011 m. tarptautinio „Essl“ meno apdovanojimo laureatė, bulgarų menininkė Albena Baeva. Spektaklis rodytas festivaliuose Bulgarijoje, Čekijoje, Prancūzijoje, Ukrainoje ir Vokietijoje.

Spauda apie spektaklį

„Pasakojimą papildantys nežymūs judesiai čia pat virsta choreografine kompozicija, tekstas nepastebimai tampa judesiu, ir šis virsmas kartojasi. Taip iš įvairių pasakojimų nuotrupų, atpažįstamų, nejaukių reakcijų ir kitų smulkmenų dėliojama specifinė moters tapatybės mozaika.“

Goda Dapšytė. Dior in Moscow. 370, 2017 kovas.

Idėjos autorės ir choreografės: Agnija Šeiko, Ingrida Gerbutavičiūtė
Atlikėjos: Agnija Šeiko, Inga Kuznecova
Kompozitorius: Antanas Jasenka
Scenografė: Sigita Šimkūnaitė
Video menininkė: Albena Baeva
Šviesų dizaineris: Povilas Laurinaitis
Prodiuserė: Goda Giedraitytė
Trukmė: 60 min