Renginiai

Bjelle | Albumo „PLANet B” pristatymas Klaipėdoje

10 gegužės 2019 18:00

Kompozitorė, dainų atlikėja ir kūrėja, radijo ir televizijos laidų vedėja Raminta Naujanytė – Bjelle gegužės 10 d. kviečia į pirmojo solinio albumo „PLANet B“ pristatymo koncertą Klaipėdoje, klube „Raketa”.

„Pirmasis solinis albumas man yra didelis žingsnis į priekį ir begalinis pasitikėjimas savo kuriamu skambesiu. Šiame albume labai daug atvirumo – radau balansą savyje, todėl dabar pristatau muziką, taip, kaip ją girdžiu ir suprantu”.

https://youtu.be/sV7CXiPvr7o

Pirmąjį mini albumą „Kas tu Toks“ prieš kelis metus su grupe išleidusi USB rakte, Raminta Naujanytė – Bjelle dar kartą stebina netikėtais sprendimai – šį kartą albumas telpa komiksų knygelėje. Albumą „PLANet B“galima skaityti ir klausyti vienu metu – komikso puslapiuose yra QR kodai, išmaniųjų telefonų pagalba leidžiantys skambėti muzikai, būtent tose vietose, kur dainos jungia pasakojimą.

Didžioji naujojo albumo dainų dalis gimė Islandijoje, kur atlikėja studijavo elektroninės kompozicijos studijas Islandijos menų universitete. „Pirmą kartą turėjau galimybę ilgesniam laikui atitolti nuo sau įprastos aplinkos, iškeliauti iš komforto zonos, todėl santykis su savimi tapo kitoks”.

https://youtu.be/_LNOm9dfgyM

Naujojo albumo pristatymo koncertas gegužės 10 dieną vyks klube „Raketa”, Klaipėdoje.


DURYS: 19:00
RENGINIO PRADŽIA: 20:00
BILIETAI: Paysera Tickets

Bjelle | Albumo „PLANet B” pristatymas Klaipėdoje