Renginiai

Atranka į Teatro Studiją „Jaunieji Kūrėjai”

20 rugsėjo 2021 18:00

Ar mėgsti vaidinti? Galbūt visada svajojai pasimokyti aktorystės iš profesionalių aktorių ir vieną dieną užlipti ant teatro scenos?
Klaipėdos jaunimo teatras ieško jaunųjų aktorių. Galbūt juo tapsi tu? Prisijunk prie mūsų teatro studijos!
Atranka: Rugsėjo 20 d. 18 val.
Užsiėmimai su atrinktais kandidatais startuos rugsėjo 22 d.

1 – 4 kl. moksleivių trupė

Užsiėmimų metu susipažinsime su teatro kūryba: įvairių teatrinių žaidimų pagalba lavinsime sceninę kalbą ir judesį, mokysimės improvizacijos, plėsime fantazijos ir vaizduotės ribas, vaidinsime ir gerai leisime laiką šaunioje kompanijoje. Neverta bijoti scenos – laikas ją prisijaukinti!

(Užsiėmimai vyks pirmadieniais ir trečiadieniais 18.00 val. Kultūros fabrike, Bangų g. 5A, užsiėmimo trukmė – 1 val. 30 min. Užsiėmimus ves Klaipėdos Jaunimo teatro aktoriai Karolina Kontenytė ir *Donatas Stakėnas)

5 – 8 kl. moksleivių trupė

Užsiėmimų metu išbandysime skirtingas vaidybos technikas, kursime personažus – jų išvaizdą, balsą, charakterį, improvizuosime, kursime dramaturgiją ir spektaklius. Pamokų metu suprasite, kad susikaupti ir atsipalaiduoti vienu metu yra įmanoma, ir kad visi spektakliai prasideda ten pat – užkulisiuose.

(Užsiėmimai vyks pirmadieniais ir trečiadieniais 16.30 val. Kultūros fabrike, Bangų g. 5A, užsiėmimo trukmė – 1 val. 30 min. Užsiėmimus ves Klaipėdos Jaunimo teatro aktorės Ieva Pakštytė ir Justina Burakaitė)

9 – 12 kl. moksleivių (ir vyresnių) trupė

Užsiėmimų metu kūrybos pagalba bandysime pažinti save, lavinsime savo aktorinius gebėjimus, mokysimės scenoje valdyti savo emocijas ir dėmesį, mėginsime tapti tuo, kuo nesame ir pratinsimės būti tuo, kas esame. Teatras ir jo kūryba gali tapti ne tik laisvalaikio pramoga, tačiau ir puikia saviraiškos priemone.

(Užsiėmimai vyks pirmadieniais ir trečiadieniais 18.00 val. Kultūros fabrike, Bangų g. 5A, užsiėmimo trukmė – 1 val. 30 min. Užsiėmimus ves Klaipėdos Jaunimo teatro aktoriai Paulius Pinigis ir Laima Akstinaitė)

Kaina – 39€ / mėn.

Adresas: Bangų g. 5A, Klaipėda

Daugiau informacijos / registracija:

Tel. nr.: +370 686 53 577

El. paštas: rugile@kjt.lt 

Atranka į Teatro Studiją „Jaunieji Kūrėjai”