Renginiai

ARIEL RAMIREZ TANGO ORCHESTRA

02 gegužės 2022 18:30

Lotynų Amerikoje ir Europoje žymus bandoneono virtuozas, kompozitorius – ARIEL RAMIREZ (ARGENTINA) po įspūdingo tarptautinio projekto su Kauno valstybiniu choru grįžta į Kauno filharmonijos sceną bei atvyksta į Klaipėdą su ypatinga programa, atskleisiančia autentišką Argentinos tango “aukso amžiaus” skambesį.

Pirmą kartą ARIEL RAMIREZ TANGO ORCHESTRA:

GEGUŽĖS 2 d. – KLAIPĖDOJE

GEGUŽĖS 3 d. – KAUNE

ARIEL RAMIREZ TANGO ORCHESTRA sudaro išskirtinė profesionalių, tarptautiniu mastu pripažintų, virtuoziškumu ir stilistine įvairove pasižyminčių, talentingų atlikėjų tarptautinė sudėtis. Tango muziką charakterizuojančio instrumento, BANDONEONO, ir kitų tango muzikos instrumentų derinys, kartu su atlikėjų virtuoziškumu sukuria unikalų, išskirtinį ir autentišką tango muzikos skambesį.

Koncerto PROGRAMOJE – kūriniai iš naujausio ARIEL RAMIREZ tango albumo „TANGOS EN BLANCO Y NEGRO”, praturtinto orkestro skambesiu bei įrašyto ir išleisto pasaulinės pandemijos metu. Tai – trečiasis Ariel Ramirez albumas, išleistas Europoje, be daugelio kitų albumų, įrašytų Argentinoje su žymiomis grupėmis ir atlikėjais. Jo repertuaras pasižymi įvairiapuse programa, skirta didžiosioms koncertų salėms: nuo argentinietiško tango muzikos iki Lotynų Amerikos muzikos liturginiais motyvais ar simfoniniam orkestrui skirtos muzikos.

ARIEL RAMIREZ TANGO ORCHESTRA kūriniai nukels į 1940-ųjų Buenos Aires, tango muzikos “aukso” amžių, kupiną dramatiškų ir nostalgiškų jausmų, lydimų autentiško tango muzikos skambesio. Tai priverčia svajoti, jaudintis ir nukelia į unikalią autentiško tango skambesio muzikinę patirtį.

Koncerto metu skambės žymiausių Argentinos tango maestro, tokių kaip Anibal Troilo, Carlos Di Sarli, Juan D’Arienzo ir kt. kompozitorių kūriniai. Koncerto metu, taip pat skambės ir žymaus kompozitoriaus Astor Piazzolla kūriniai. Programoje gausu Argentinos tango jausmų persmelkto skambesio, kurio garsai paliečia kiekvieno klausytojo širdį, o Argentinos tango muzikos grožis nepalieka nei vieno abejingo.

ATLIKĖJAI:

• Solistas: Ariel Ramirez (bandoneonas, Argentina) / www.ArielRamirez.eu

• Sebastian Lobos (pianinas, Lenkija)

• Marta Lobos (smuikas, Lenkija)

• Carlos Garcia Valverde (smuikas, Meksika)

• Joanna Talarek (altas, Lenkija)

• Firat Korkmasz (kontrabosas, Turkija)

ARGENTINIETIŠKO TANGO muzika – tai žanras, jungiantis tango subtilumą, išskirtinumą, sudėtingumą, gyvybingumą ir klasikinės muzikos subtilumą.

UNESCO paskelbtas nematerialiu žmonijos kultūros paveldu, tango veda į gilų emocinį džiaugsmo ir jaudulio išgyvenimą.

100% AUTENTIŠKO TANGO SKAMBESIO bei Argentinos tango jausmais pasižymintys ir energija pulsuojantys kūriniai nepaliks nei vieno abejingo!

BILIETAI (internetu): PAYSERA TICKETS

Dėl bilietų grupėms ar įsigijimo kasoje, kreiptis +370-652-05898 arba ElTangoClubKaunas@gmail.com

Organizatorius: Tango kultūros erdvė “EL TANGO CLUB Espacio Cultural”

Informaciniai partneriai: Dienraštis “Klaipėda”, Dienraštis “Kauno diena”,

Informacinis rėmėjas: Radijo stotis “TAU”

ARIEL RAMIREZ TANGO ORCHESTRA