Renginiai

Ankstyvojo meninio ugdymo mokymai profesionaliems kūrėjams

11 balandžio 2022 10:00

Teatro menininkai, norintys išmėginti save meno pedagogikos srityje, organizuojant užsiėmimus kūdikiams ir vaikams iki 5 metų, yra kviečiami sudalyvauti mokymuose. Autorinę meno pedagogų, kūrėjų, šių mokymų lektorių Ievos Jackevičiūtės ir Raimondo Klezio programą sudaro pasakų sekimo, šokio, muzikavimo, vaidybos, dikcijos lavinimo metodai. Menininkai, susipažinę su specifiniais tokių veiklų organizavimo pedagoginiais aspektais, galės teatro bendruomenėje ar savarankiškai rengti užsiėmimus ikimokyklinio amžiaus vaikams.

Mokymai vyks balandžio 11 d., programą sudaro 2 sesijos po 2 valandas.

Vieta: „Kultūros fabrikas“, Bangų g. 5A, Klaipėda, 5 a., C salė.

Programa

Pirma sesija
10-11 val. Realios pamokos su vaikais stebėjimas ir analizė
11-12 val. Pačių dalyvių praktinis veiklų išmėginimas
12- 13 val. Pietų pertrauka

Antra sesija
13-14 val. Vaikų iki 5 metų psicho fizinės raidos aptarimas
14-15 val. Pamokos organizavimo didaktiniai aspektai

Programos autorė ir lektorė – Ieva Jackevičiūtė meno pedagogė, šokėja, režisierė. Menininkė augina tris vaikus, tad kūrybinės ir pedagoginės veiklos kryptis pasirinkta neatsitiktinai. Ieva baigusi baleto mokyklą, vėliau vaidybos studijas ir teatro edukologiją, šiandien doktorantūros studijose gilinasi į spektaklių kūrimo vaikams ypatumus, veda kūdikiams ir vaikams ankstyvojo meno pamokas, rengia mokymus pedagogams, režisuoja spektaklius.
Savo kūrybinę ir pedagoginę veiklą apjungė drauge su vyru, teatro kūrėju įsteigdami nepriklausomą teatrą pavadinimu „No Shoes“ teatras (www.noshoes.lt), į kurį žiūrovai kviečiami užsukti be batų, nes taip švariau.

Kaina: 30 Eur

Registracija į mokymus: info@seikodancecomany.com
Informacija: +370 672 29267

Organizatorius: Šeiko šokio teatras
Mokymus finansuoja: Lietuvos kultūros taryba

Ankstyvojo meninio ugdymo mokymai profesionaliems kūrėjams