Renginiai

Abraham Brody ‘Pagal Pasaulio Medį’ Klaipėda

15 vasario 2018 19:00

Abrahamas Brody, sugrįžęs po meninės rezidencijos, prestižiniame Nacionaliniame Sawdust Teatre (National Sawdust Theatre), Brukline, Niujorke, Klaipėdoje pristatys savo unikalų garsų pasaulį. 

Pasitelkdamas balsą, smuiką, fortepijoną, elektroniką bei kitus instrumentus, Brody žaidžia Lietuvių liaudies melodijomis suteikdamas joms modernų skambesį.

Koncerte bus atliekami kūriniai iš naujojo albumo “Is Turtingos Tamsios Zemes” ir naujos dainos lietuvių, bei anglų kalbomis, sukurtomis svečiuojantis Niujorke.

Brody, gimęs lietuvių ir ukrainiečių imigrantų šeimoje, Jungtinėse Valstijose, kelis metus praleido kolaboruodamas su Lietuvos atlikėjais, bei domėdamasis Lietuvių liaudies muzika. Sąsaja su protėvių tradicijomis Brodžio kuriamoje muzikoje užaugo kartu su stiprėjančiu atlikėjo ryšiu savo šaknims. Brodis tiki, kad kiekvienas turėtų prisidėti prie tradicijų puoselėjimo, jų išsaugojimo, o svarbiausia sklaidos: Lietuva turtinga giliomis, niekur kitur nepažintomis tradicijomis, privalu neleisti joms nuklysti užmarštin, inkorporuoti į šiuolaikinių atlikėjų darbus ir dalintis pasirodymuose svetur, kad žmonės turėtų galimybę susipažinti su šalies tradicijų unikalumu.

Artimiausiu metu Abrahamo Brodžio pasirodymai vyks kitų metų vasario 3-ią dieną, Great Amber Hall, Liepojoje, kur jis koncertuos kartu su latvių atlikėja Laima Jansone ir sutartinių giedotojų grupe Trys Keturiose. Kovo mėnesį numatomas europinis turas su Aleksander Arkhincheev, muzikantu iš Buriatijos. Balandį Brodis grįš į Jungtines Valstijas, šįsyk kartu su minėtu ansambliu Trys Keturiose, kur pasirodys Nacionaliniame Sawdust Teatre, Niujorke ir Kennedy Centre, Vašingtone.

ALBUMAS
https://soundcloud.com/abemcw64/sets/from-the-rich-dark-earth-2017

Abraham Brody ‘Pagal Pasaulio Medį’ Klaipėda