Naujienos

Vokiško kino filmų programa

Į Lietuvą jau penktąjį kartą atvyksta Vokiško kino dienos! Būk su mumis nuo 2015 m. kovo 19 d. iki kovo 22 d. Klaipėdos, Kūrybinio inkubatoriaus „Kultūros fabrikas” kino salėje! Nuo 17.00 val.

Filmų programa:

Kovo 19d. (Ketvirtadienis):

17.00 „Džekas”
Jaudinančios socialinės dramos „Džekas“ (Jack, 2013) pagrindinis herojus – dešimtmetis berniukas. Jis nepaprastai įtaigiai atskleidžia vaiko, kurio pečius anksti užgulė sunki atsakomybės našta, pasaulį. (Video pristatymas)
19.00 „Kanibalų metas” 
Satyra „Kanibalų metas“ (Zeit der Kannibalen, 2013) su gera doze sarkazmo atskleis klestinčių verslo konsultantų gyvenimo spindesį ir skurdą. (Video pristatymas)

Kovo 20d. (Penktadienis):

17.00 „Superego ir TU”

Komedijoje „Superego ir Tu“ (Über-Ich und Du, 2014) Lietuvos publikai jau gerai pažįstamas André Wilmsas įkūnija senatvinio užmaršumo bei patologinės virtuvės fobijos kamuojamo psichologą. Šis aktorius Lietuvoje neseniai viešėjo su įžymiuoju Heinerio Goebbelso spektakliu „Max Black“. (Video pristatymas)
19.00 „Tarp skirtingų pasaulių”
Vokietijos kino premijos laureatės Feo Aladag dramoje „Tarp skirtingų pasaulių“ (Zwischen Welten, 2013) susidursime su niūria karų nuniokoto Afganistano tikrove. Tuo tarpu satyra „Kanibalų metas“ (Zeit der Kannibalen, 2013) su gera doze sarkazmo atskleis klestinčių verslo konsultantų gyvenimo spindesį ir skurdą. (Video pristatymas)

Filmas "Superego ir Tu"

kovo 21d. (Šėštadienis)

17.00 „Mylimos seserys”
Romantiška drama „Mylimos seserys“ (Die geliebten Schwestern, 2013) vaizduoja painią žymaus rašytojo Friedricho Schillerio meilės istoriją su dviem seserimis, Šarlote ir Karolina, vykusią 18 a. pabaigoje. (Video pristatymas)
20.00 „Radikalus blogis”
Dokumentinį žanrą šiemet atstovauja kontraversiškos tematikos filmai. Režisieriaus Stefano Ruzowitzkio, kuris yra pelnęs „Oskarą“, filme „Radikalus blogis“ (Das radikal Böse, 2013) keliamas klausimas, kaip galėjo šitaip atsitikti, kad jauni vyrai ir gerbiami šeimų tėvai Antrojo pasaulinio karo metais diena iš dienos galėjo žudyti motinas, vaikus ir kūdikius? Į šį klausimą po filmo bandys atsakyti taip pat ir Lietuvos istorikai – juk tema labai aktuali ir Lietuvai, o filmo veiksmas vyksta Rytų ir Vidurio Europoje. (Video pristatymas)

Vokiško kino filmų programa