Naujienos

Sugrįžtančius klaipėdiečius klubas „Raketa“ pasitiks renginių lavina

Antrus metus Klaipėdos miestui gyvybę įkvepiantis socialinis klubas „Raketa“ ir 2018 metais planuoja turiningą klaipėdiečių ir miesto svečių laisvalaikį. Sugrįžtančius ir pirmąkart atvykusius į uostamiestį, Raketa pasitiks renginių lavina.

„Kol nevėlu, atvažiuokite žiemos švenčių solidžiai ir griausmingai švęsti į Klaipėdą. O kodėl ne?“ –  šypsosi klubo „Raketa“ direktorius Andrius Kasperavičius.

„Raketa“ ir toliau išlieka ištikima sau. Ir 2018-aisiais čia vyks kokybiškiausi ir geriausi miesto pramoginiai renginiai: vakarėliai, koncertai, sporto varžybų transliacijos, sportiniai užsiėmimai, stand up komedijos pasirodymai, muzikinės viktorinos, pokalbiai ir susitikimai.

„Ramūno Maniko sukurtas spalvingas „Raketos“ dizainas turbūt labiausiai matosi dieną, kai čia paragauti išskirtinių dienos pietų susirenka daugybė žmonių. Mes atsisakėme įprasto iki tol buvusio meniu ir paįvairinome bei praplėtėme dienos meniu. Dabar dienos pietūs kasdien nuo 11-18 val vis kitokie, o rinktis dinamiškame meniu galima iš 7 ar net 9 patiekalų. Apie būsimą meniu visada informuojame rytais savo facebook paskyroje. Per pietus pas mus visada daug žmonių, tai, manau, rodo, kad kainos ir kokybės santykis daugumai mūsų lankytoju išties tinka ir net labai patinka“, – džiaugiasi A. Kasperavičius.

Šventinis pakilimas

Paklaustas kokie renginiai žada užbaigti 2017-uosius Andrius pradeda skaičiuoti jau nuo šios savaitės.

„Kaip įprasta, penktadieniais –  DJ vakarėliai. Jau šį penktadienį (12.15) čia susitiks du savo žanro meistrai. Tai – legendinis repo didžėjus, G&G Sindikato narys, gavęs ne vieną geriausio Lietuvos DJ’ėjo apdovanojimą –  Dj Mamania. Su juo kartu pozityvų reggae stilių palaikys, gal kiek mažiau žinomas, bet neprastesnis plokštelių kolekcionierius Eroott. Jis Lietuvos vardą garsinęs tarptautiniuose muzikos festivaliuose, pats daug metų organizuoja reggae muzikos renginius visoje Lietuvoje“, – šio savaitgalio renginius pristato A. Kasperavičius.

Jau pirmąjį gruodžio šeštadienį socialiniame klube „Raketa“ savo solinį albumą pristatys dainininkas, režisierius Vidas Bareikis.

„Kaip pats Vidas sako, šiam albumui jis kaupėsi net septynerius metus! Tad man pačiam įdomu, ką galės išvysti ir išgirsti lankytojai“, – juokiasi pašnekovas.

Kitą penktadieni, gruodžio 12-ąją „Raketoje“, dar 2012 metais prasidėjęs kultinis šokių muzikos renginys „Neonkės“.

„Ultravioleto lempose išryškėjantys piešiniais ant žmonių kūnų ir veidų, panašu, niekada neatsibos. O kur dar gera šokių muzika. Prestižiniais apdovanojimais įvertinta gros Samanta, Andrius Alien bei vakaro kaltininkai The Sneekers“, – renginį pristato jis.

Socialinis klubas raketa pašėlti kviečia ir Kalėdų vakarą. Čia skambės vietinių didžėjų ir prodiuserių muzika.

„Kalėdų dieną, pakilę nuo šventinių stalų, galėsite apsikabinti su senais draugais ir paklausyti vietinių didžėjų grojamos muzikos. Jų bus visa galybė, o išskirčiau į gimtą miestą grįžtantį muzikos prodiuserį IJO, jis ruošia specialią elektroninę live muzikos programą“, – vakarėlį pristato „Raketos“ direktorius.

Gruodžio 27 dieną sugrįžta „Klaipėda Comedy“ humoro judėjimas. Čia pasirodys talentingi ir drąsūs – Viktoras Balykov ir Airidas Jankus.

„Tiesa, mikrofoną scenoje paims ir vienas puikiai žinomas Lietuvoje humoristas. Bet kas jis, kol kas neišduosiu“, – intriguoja Andrius.

Gruodžio 29-ąją „Raketoje“  viena profesionaliausių Lietuvos grupių, grojanti dar nuo 2002-ųjų. Nemažai koncertavę užsienyje ir ten ne kartą apdovanoti, išleidę 4 plokšteles, puikiai visiems atpažįstami bei visada originaliai skambantys – Keymono. Koncertą apšildys klaipėdiečiams gerai pažįstami didžėjai – Tomas Vėjas ir Šarūnas Liūtas.

„Gruodžio 30-ą, elektroninės šokių muzikos vakarėlis su tikrais senais vilkais. Čia – visada sausakimšą šokių salę pripildantys, Donatello ir Kastis Torrau.  Desertas, be abejo, Naujiesiems metams „Raketoje“ – disko mafijos vakarėlis su DJ duetu Flaxen Beats ir ypatingu svečiu – savo legendinių kūrinių atlikti atvyks ir 2018-uosius kartu su mumis pasitiks Egidijus Sipavičius. Bus linksma“, – garantuodamas šypteli klubo „Raketa“ vadovas.

„Erdvi patalpa, didžiulė automobilių aikštelė, greitas patogus susisiekimas, vaizdas į Jono kalnelį, o ir Klaipėdos senamiestis visai čia pat – atrodo, viskas jūsų patogumui. Visą šventinį žiemos sezoną siūlome įdomius ir skirtingus renginius, į kuriuos kviečiame klaipėdiečius, čia gyvenančius, sugrįžtančius bei miesto svečius.“

Socialinį klubą Raketa rasite adresu Bangų g. 5A (Klaipėdos kultūros fabrikas).

Daugiau informacijos sužinosite užsukę www.socialclub.lt 

Parengta pagal www.neringafm.lt informaciją 

Sugrįžtančius klaipėdiečius klubas „Raketa“ pasitiks renginių lavina