Naujienos

Spintologija: A. Gilytės stiliaus seminaras Kultūros fabrike!

Patekai į spintos labirintą!? 
„Ką daryti, kai neturi, ko apsirengti? Kaip susidėlioti spintą, kad iš jos ištraukus bet kurį drabužį, žinotum, su kuo jį dėvėti? Kaip neišleidžiant milijono pinigų atrodyti puikiai? Kaip pirkti, kad visada turėtum, ką rengtis?“ – žinau atsakymus į šiuos ir dar begalę kitų klausimų ir šiame seminare noriu jais pasidalinti su jumis.

Apie ka šis seminaras!?

Šis seminaras vyksta nedidelėms grupėms iki 12 žmonių. Agnė skiria dėmesio kiekvienai seminaro dalyvei individualiai, išnagrinėja kiekvienos moters figūros tipą, maksimaliai išaiskina kas joms tinka, kas ne, atsakyko į visus iškilusius klausimus. Galite net atsinešti drabužių su savimi kuriais abejojate ar nesiseka rasti jiems derinio ir vietos spintoje. Šių seminarų tikslas išlaikyti bendravimo dvasią, jaukumą ir betarpiškumą tarp Agnės ir dalyvių. Seminaras paprastai trunka apie tris akademines valandas, iš pradžių Agnė dalijasi žiniomis “Spintologijos” temomis, o po to seka klausimai, diskusijos, bendravimas, daug linksmumo ir šurmuliavimo!

Registruotis el. paštu: gabrielekerpyte@gmail.com. Laiške nurodykite savo vardą, pavardę, el. paštą ir kontaktinį tel. nr. 
Daugiau informacijos ar kilus klausimų skambinkite Gabrielei tel. 864521212.

!!! Papildomas seminaras 13:30 val. !!!

Data: balandžio 30d. (ketvirtadienis)
Laikas: 13:30 val. (9 laisvos viet0s) 18:00 val. (vietų nebėra)
Kaina: 70 € (registracijai patvirtinti būtina sumokėti 30€ avansą į nurodytą sąskaitą, neatvykus į renginį avansas negrąžinamas)
Trukmė: 2,5-3 val.
Adresas: Klaipėdos Kultūros fabrikas, Bangų g. 5A (Hub’e 2 aukštas)
Maksimalus dalyvių skaičius: 12 žmonių

Spintologija: A. Gilytės stiliaus seminaras Kultūros fabrike!