Naujienos

Spektaklių mylėtojams – „Natašos svajonė”

Dar vienas spektaklis „Kultūros fabrike” iškeliantis esminį gyvenimo klausimą: Ar žmogus yra kaltas dėl to, kad myli? Ieškokite atsakymų Kovo 14d. Šeštadienį 19.00 val.

Spektaklyje pasakojama mergaitės iš globos namų Natalijos Baninos meilės ir nusikaltimo istorija. Paauglė, užaugusi aplinkoje, kurioje savo tiesas reikia ginti ir įrodinėti kumščiais, įsimyli vietinio laikraščio žurnalistą. Ar šis jausmas gali tapti jos laimingu bilietu į suaugusiųjų pasaulį? Ar tai bus dar vienas nusivylimas, kurių likimas Natašai nepašykštėjo?

Jauna rusų dramaturgė Jaroslava Pulinovič jau yra tapusi įvairiausių literatūrinių premijų laureate. Ji turi savo stilių, jos pjesės parašytos tarsi vienu įkvėpimu – sąžiningai ir karštai. „Pulinovič – vitalinės jėgos dramaturgė, gyvenimo jėgos, kurią ji kaskart atranda savo personažuose. Iš esmės tai – pilnaverčio gyvenimo troškimas – juos ir paverčia herojais. Kartu šis troškimas toks stiprus, kad lengvai gali nuvesti į susinaikinimą“, – teigia rusų teatro kritikas Pavelas Rudnevas. Dramaturgės pjesė „Natašos svajonė“ – „nusivylusios sielos, negalinčios susitaikyti su gyvenimu, kuriame nėra ir negali būti visiems vienodų galimybių, klyksmas“.

Režisierius Nerijus Gedminas, 
Vaidina Deimantė Šipalytė.

Spektaklių mylėtojams – „Natašos svajonė”