Naujienos

Renginiai vyksta, laikomasi saugumo reikalavimų

Daugelyje šalies regionų Vyriausybės sprendimu įvestas karantinas apribojo renginių organizavimo ir kultūrines veiklas. Visgi, jei planavote sudalyvauti Kultūros fabrike vyksiančiame renginyje, tai padaryti galėsite. Vyriausybė griežtai numatė, kokia tvarka renginiai vykti gali, todėl Kultūros fabrike renginių organizatoriams užtikrinant visus keliamus reikalavimus RENGINIAI VYKS.  

Štai ką svarbu žinoti kiekvienam lankytojui dalyvaujant renginiuose nuo 2020 m. spalio 30 d. iki lapkričio 13 d.:

  • Žiūrovai viso renginio metu privalės dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (veido kaukes, respiratorius ar kitas priemones).
  • Žiūrovai renginį stebi tik iš sėdimųjų vietų, tarp žiūrovų išlaikomas 2 metrų atstumas (išskyrus šeimos narius (sutuoktinį arba asmenį, su kuriuo sudaryta registruotos partnerystės sutartis, vaikus (įvaikius), įskaitant asmens ir jo sutuoktinio arba asmens, su kuriuo sudaryta registruotos partnerystės sutartis, nepilnamečius vaikus, tėvus (įtėvius), globėjus).
  • Renginiuose užtikrinamas bilietų platinimas elektroniniu būdu ir (arba) žiūrovų ir (ar) dalyvių registravimas.
  • Tiketos kasa KUFA vestibiulyje šiuo laikotarpiu veiks tik valandą iki bilietus platinančio renginio pradžios.

Džiaugdamiesi, kad vis dar turime galimybę mėgautis kultūra, visi KUFA renginių organizatoriai atidžiai rūpindamiesi jūsų saugumu prašo supratimo ir linki geros nuotaikos!

Tuo tarpu dalinamės Yaska Art piešinių parodos atidarymo akimirkomis ir kviečiame užsukti į parodą nemokamai iki pat naujų metų: kai tik pritrūks įkvėpimo, pasiilgsite ryšio su menu ar norėsis kultūringai prablaškyti karantino dienas. (Nuotr. autorius Domas Rimeika)