Naujienos

Prancūzų kalbos kursai internetu TIESIOGIAI IR GYVAI!

Mokykitės prancūzų kalbos kartu su kvalifikuotų dėstytojų komanda, nesvarbu kuriame Lietuvos mieste ar kurioje šalyje būtumėte!

Kartu su kvalifikuotu dėstytoju mokykitės prancūzų kalbos nuotoliniu būdu neišeidami iš namų ar iš savo biuro vietos. Kursai vyksta reguliariai, nustatytu laiku, du kartus per savaitę. 1 val. 30 min. trukmės paskaita vyksta tiesiogiai, naudojantis videokonferencijos programa, pritaikyta kalbos mokymui.

Prancūzų kalbos nuotolinius mokymus veda diplomuoti dėstytojai, lietuviai ar gimtakalbiai frankofonai, remiamasi komunikaciniu metodu, kalbos taikymu simuliuotose gyvenimiškose situacijose, paskaitų metu naudojami Prancūzijos leidyklų pažangiausi dėstymo metodai (Alter Ego plus pardavime Prancūziškame knygyne).

Susipažinti su išsamesne kursų informacija ir rasti registracijos formą galite Prancūzų instituto tinkalapyje:  www.institutfrancais-lituanie.com.  

O jei norėtumėte daugiau sužinoti apie Jus dominančio prancūzų kalbos lygio turinį, kreipkitės : inscription@institutfrancais-lituanie.com 

Prancūzų kalbos kursai internetu TIESIOGIAI IR GYVAI!