Naujienos

Paskelbti pirmieji kvietimai teikti paraiškas kultūros organizacijoms

Kūrybiškos Europos biuras siunčia vasariškus linkėjimus ir informuoja:

Paskelbti pirmieji kvietimai teikti paraiškas kultūros organizacijoms

Iki rugsėjo 7 dienos kultūros organizacijos gali teikti paraiškas pirmiesiems naujojo laikotarpio kvietimams:
– Bendradarbiavimo projektams;
– Europos tinklams;
– Paneuropietiškoms kultūros organizacijoms.
Nuo šiol visi ES finansavimo kvietimai vykdomi vieningai per rėmimo portalą, kur galite rasti išsamias gaires ir paraiškų dokumentus. Taip pat kviečiame į informacinį renginį apie paskelbtus kvietimus liepos 1 d. 15.30-17.00 val. Registracija nebūtina, bet labai prašome atidžiai perskaityti, kaip virtualaus renginio nepraleisti – ČIA

Naujas, neįprastas „i-Portunus” mobilumo kvietimas – organizacijoms

I-Portunus mobilumo programa, pradėjusi pilotinius kvietimus 2019 m., šiandien kviečia teikti paraiškas naujos kokybės kvietime „i-Portunus Houses”. Čia būtent organizacijos galės atsirinkti talentus ir jiems paprašyti finansavimo. Argi nenuostabu? Galėsite pritraukti geriausius jaunuosius talentus, nes būtent jų didžiausiam poreikiui ir sukurta „i-Portunus Houses” schema.
TERMINAS> birželio 30 d.
Paraiškų teikimo portalas yra ČIA. 

Tarptautinis kvietimas „Menas būti sveikiems”

Meno ir kultūros veiklos sveikatos bei socialinėms paslaugoms kurti yra šio kvietimo dėmesio centre. Kviečiamos tarptautinės iniciatyvos. Tai ES finansuojamo ilgalaikio Šiaurės regiono šalių partnerystės projekto dalis.
Terminas: liepos 19 d. 
Daugiau informacijos rasite ČIA.

„Perform Europe” kvietimai scenos menams

„Perform Europe” kviečia scenos menų organizacijas, kūrėjus, kolektyvus, festivalius, sales ir teatrus teikti paraiškas su idėjomis tarpudavio mokymuisi ir profesiniam bendradarbiavimui dviem etapais. Pirmojo etapo terminas – liepos 7 d. Atrinktos iniciatyvos antrame atrankos etape varžysis dėl 10 000 – 100 000 Eur paramos projektų įgyvendinimui. Iš viso bus paskirstyta 1,5 mln. Eur. Labai kviečiame susipažinti išsamiau ČIA. 

 

Paskelbti pirmieji kvietimai teikti paraiškas kultūros organizacijoms