Naujienos

M. Marozo (MMAP) seminaras: „Urbanistika ir komunikacija”

Vasario 26d. (Ketvirtadienį) 17.00 val. „Kultūros fabrike” vyks M. Marozo (MMAP) seminaras: „Urbanistika ir komunikacija”

Martynas Marozas: Baigęs Delfto Technologijos Universitetą (Tu Delft, 2009), dirbo urbanistu “We Love The City”, architektu-urbanistu ir tyrėju . FABRIC. Nuo 2013 m. įmonės MMAP direktorius ir urbanistas, kuri koncentruojasi ties sudėtingais dizaino ir planavimo projektais, kur tradicinių vystymo modelių nepakanka ir reikalauja gilesnio interesų moderavimo ir visuomenės įtraukimo. VšĮ “Strategijos miestui” bendrasteigėjas, kuri specializuojasi strateginio planavimo, viešų konsultacijų, bei edukacinių projektų rengimo ir įgyvendinimo srityse.

Dirbdamas Nyderlanduose ir Lietuvoje martynas prisidėjo prie keleto didelio mastelio projektų. Gyvenamųjų, laisvalaikio ir komercinių objektų projektavime, struktūrinių vizijų rengime, vystymo planų ir vizijų rengime ir planavimo politikos dokumentų rengime. Iš jų svarbiausi: Klaipėdos senojo turgaus vizija (LT), “Plant je vlag” Nijmegen (NL), Dėventerio struktūrinė vizija (NL), Kolenkitbuurt Amsterdam (NL) Taip pat daugybės mažo mastelio projektų vadovas Nyderlanduose.    

Pasak M. Marozo: „Šiandieninė miestų plėtra nebėra vien tik urbanistų/architektų reikalas, nes sisteminė profesijos erozija ne tik panaikino profesijos ribas, bet ir pati išplito į kitas sritis. Todėl, šiandien svarbiau ne ilgėtis praeities (kur viskas buvo aiškiau ir paprasčiau), o  kurti naujus bendravimo ir bendradarbiavimo modelius, paremtus efektyvia idėjų ir idealų komunikacija, leidžiančia užtikrinti tvarią ir skaidrią miesto, bei jo aplinkų transformaciją.”

M. Marozo (MMAP) seminaras:  „Urbanistika ir komunikacija”