Naujienos

Informacija dėl viešų renginių apribojimo

Dėl susiklosčiusios padėties šalyje, pirmiausia linkime, jog mūsų svečiai ir klientai išliktų sveiki ir saugūs. 

Remiantis LR Vyriausybės ekstremalių situacijų komisijos nutarimu Kultūros fabriko renginiai iki š. m. kovo 27 d. yra stabdomi.

Esant neįprastoms sąlygoms išlikime vieningi ir susitelkę, kad greičiau grįžtume į savo kasdienį ritmą. Kol kas, tikime, jog ramiai praleistas laikas namuose sustiprins mūsų bendruomenę ir kilęs ilgesys geram teatrui ir kinui, koncertams ir konferencijoms atlydės iki mūsų durų, kai tik saugiai galėsime priimti lankytojus.

Šiomis dienomis KUFA dirba nuotoliniu būdu, o durys lankytojams yra užvertos.

Informacija lankytojams, įsigyjusiems bilietus į atšaukiamus renginius 

Siekdami sumažinti kilusius nepatogumus, stengiamės atšauktus renginius nukelti kitomis datomis. Apie atšauktų renginių datų perkėlimus informuosime artimiausiu metu. Numatoma, jog nukelto renginio naujai datai galios ankstesnio renginio turimas bilietas (informaciją patikslinsime). Savo lankytojams rekomenduojame palaukti informacijos apie spektaklių, koncertų, seminarų nukėlimo datas ir sekti svetainę www.kulturosfabrikas.lt ir FaceBook puslapį www.facebook.com/kulturosfabrikas/. Renginių nukėlimas negalioja atšauktiems kino seansams – kino seansai nebus nukelti. Pirkę bilietus internetu, grąžinti juos galite jau dabar arba per 2 savaites nuo atšaukto renginio pradžios. Bilietų grąžinimas pirkusiems bilietus KUFA kasoje vyks iki birželio 1 dienos.

Jei turite klausimų dėl internetu pirktų bilietų grąžinimo, prašome kreiptis į Tiketos telefoninę liniją: tel. +370 6 180 74 05

Jei turite klausimų dėl renginių perkėlimo ar dėl bilietų grąžinimo bilietus pirkusiems KUFA Tiketos kasoje, maloniai prašome kreiptis į KUFA: tel. +370 6 180 74 05, el.p. kasa@kulturosfabrikas.lt

Informacija dėl viešų renginių apribojimo