Naujienos

Kūrybinis inkubatorius KULTŪROS FABRIKAS kviečia teikti rezidavimo paraiškas 2019 metams!

Kūrybiškose Kultūros fabriko erdvėse gimsta ne tik kūrybinio verslo planai, bet ir spektaklio ar dizaino projektai, vykdomos kino ir techninės kūrybos edukacinės programos, įvairūs meno festivaliai, KUFA bendradarbystės erdvėse darbuojasi įvairių sričių freelancer‘iai.

Tapti „Kultūros fabriko“ bendruomenės nariu-rezidentu gali visi plėtojantys kūrybines veiklas: vaizdo turinio kūrėjai, komunikacijos strategijų specialistai, programuotojai, kompiuterinio meno kūrėjai, grafinio ir kitų sričių dizaino atstovai, architektai, žaidimų kūrėjai, scenaristai, fotografai, reklamos veiklą vystantys asmenys ir kitokią meninę kūrybą ir unikalių produktų kūrimą pasirinkę asmenys bei įmonės. Daugiafunkcinėse kūrybos erdvėse gimsta ne tik verslo planai, bet ir spektaklio ar dizaino projektai, vykdomos kino ir techninės kūrybos edukacinės programos, įvairūs meno festivaliai. Todėl rezidentais gali tapti ir pradedantieji scenos menininkai, kurie inkubatoriaus erdvėse repetuotų, įgyvendintų savo kūrybinius sumanymus ir pristatytų savo darbus publikai.

Inkubatoriaus rezidentai turi galimybę rinktis iš studijos arba darbo vietos nuomos modernioje, co-working erdvėje esančioje ketvirtame aukšte. Čia veikianti 24/7 per savaitę sistema, suteikia galimybę rezidentams dirbti pagal lankstų darbo grafiką.

Nuo 2018 metų vidurio Kultūros Fabrikas pradėjo teikti ir naujas nemokamas paslaugas skirtas smulkiam ir vidutiniam verslui. Pradedantys ir jau veikiantys kūrybinių industrijų atstovai, dėka Klaipėdos miesto savivaldybės Smulkaus ir vidutinio verslo plėtros programos finansavimo, turi galimybę lengvatinėmis sąlygomis nuomotis darbo vietą ar nedidelę studiją moderniose „Kultūros fabriko“ erdvėse, dalyvauti mentorystės sesijose ir įvairiuose mokymuose, gauti finansines, teisines ar rinkodaros konsultacijas, lengvatinėmis sąlygomis organizuoti savo renginius, spektaklius. Startuojantiems bus teikiamos nemokamos konsultacijos dėl įmonės atidarymo, verslo formos pasirinkimo, mokesčių apskaičiavimo ypatumų arba apskaitos vedimo, verslo planų ar finansavimo paraiškų rengimo ir kt. klausimais. Verslumo paslaugų paketą, kurį siūlo Kultūros fabrikas galite rasti čia: http://www.kulturosfabrikas.lt/lt/paslaugos/

Mūsų rezidentų atsiliepimai: https://www.youtube.com/watch?v=PT4Urrf2RW4

Paraiškos priimamos iki 2019m. sausio 30 dienos.

Paraiška pildymui: https://docs.google.com/document/d/1FI5lTY-d-les56QpMwjkfgmFpdZ7xcIgY5mWvJcbKiQ/edit