Naujienos

KULTŪROS FABRIKUI – EUROPOS BURĖ!

Kūrybinis inkubatorius „Kultūros fabrikas“ Klaipėdoje  išrinktas ir pripažintas vienu geriausiu Lietuvoje įvykdytu projektu, kuriam panaudotos ES struktūrinių fondų lėšos. 

LR finansų ministerijos surengtuose apdovanojimuose “Buvusio Tabako fabriko Klaipėdoje pritaikymas kūrybinių industrijų veiklai” projektas įvertintas geriausiu nominacijoje “Už pažangų verslą”. Vilniuje, vasario 5 d. Finansų ministerijos organizuotų ,,Europos burės 2014“ apdovanojimų ceremonijoje sėkmingiausiems ir patraukliausiems ES fondų investicijų Lietuvoje projektams įteiktos „Europos burės 2014″ apdovanojimų statulėlės.

Šiais metais nominacijoms buvo pateikta net 176 projektai, iš kurių kompetentinga komisija atrinko 27 įdomiausius, geriausius ir naudingiausius projektus. ,,Europos burių“ nugalėtojus skirtingose apdovanojimų kategorijose rinko Lietuvos piliečiai. Už vertingiausius 2007-2013 m. ES struktūrinių fondų lėšomis įgyvendintus projektus iš viso balsavo daugiau nei 35 tūkst. žmonių.

Kultūros fabrikas savo veiklą pradeda su vizija tapti novatorišku kūrybinio verslo ir meno inkubatoriumi, kuriančiu naujo tipo partnerystės sąveikas ir didesnę pridėtinę socialinę bei ekonominę vertę Klaipėdos regionui.

Erdviame 4073,74 kv. m. ploto rekonstruotame pastatų komplekse, Bangų gatvėje 5A  yra per 80 biuro ir studijų tipo darbo vietų bei 4 įrengtos salės: daugiafunkcė transformuojama scenos menų salė, kino salė, konferencijų, šokio ir kitų scenos menų repeticijų bei renginių salė. Pirmajame pastato aukšte netrukus lankytojams duris atvers muzikos kavinė-klubas, ką tik įkurtuves atšventė ir dizaino galerija.

Kultūros fabrikas yra atviras bei svetingas ne tik kūrybiškoms Klaipėdos asmenybėms, bet ir kultūros organizacijoms iš kitų Lietuvos miestų. Klaipėdos senamiestyje duris atvėrusiame Kultūros fabrike po vienu stogu įsikurs menininkai ir įvairių kūrybinių verslų atstovai. 

KULTŪROS FABRIKUI – EUROPOS BURĖ!